gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht toont karakter met comeback: 'Maar de fouten moeten eruit'

14ef91bc3106a404944517de45915517

FC Dordrecht schotelde het eigen publiek vrijdagavond opnieuw een wedstrijd met twee gezichten voor. Enerzijds veel slordigheden en onnodige fouten die tegen Jong FC Utrecht tot drie tegentreffers leidden, anderzijds een team met karakter dat door een knappe comeback een punt uit het vuur sleepte.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Toch blijft vooral een week met emotie aan het 3-3 gelijkspel kleven. Donderdag hoorde de 19-jarige Feyenoord-huurling Korede Osundina, op de dag van zijn presentatie aan de Krommedijk, dat zijn moeder overleed. Een gebeurtenis die praten over tactiek, wissels of de tussenstand tot absolute bijzaak bombardeert.

Geen woorden voor
"Het is iets wat je hem absoluut niet toewenst, zeker niet omdat het een jonge jongen is die duizenden kilometers verderop zijn droom achterna komt jagen. Ik heb er geen woorden voor", zegt trainer Michele Santoni na afloop van het duel.
90176eded8c130475377645e7f9b5662
Het is nog even afwachten wanneer Osundina terugkeert. Santoni: "Op het moment dat je zo'n zwaar verlies lijdt, ga je daar overheen door te doen wat je het mooiste vindt. En die jongen wil zo graag laten zien dat hij heel goed kan voetballen. Ik heb wel gezegd dat hij de tijd moet nemen, maar er hier ook een familie voor hem klaarstaat", verwijst hij naar de Dordtse selectie en staf.

De Italiaanse oefenmeester zag FC Dordrecht tegen de Domstedelingen worstelen en domme fouten maken, maar prijst ook het karakter dat de ploeg liet zien. "Het is een wedstrijd waarin je laat zien wat je kan, maar ook wat je nog moet leren."

Het punt dat de Schapenkoppen uiteindelijk pakten, komt volgens Santoni vooral door teamwork. "Er kwamen een aantal jongens die precies weten hoe ze moeten helpen. Je moet duels willen winnen, mannen passeren en schieten met overtuiging. Dat was er niet in de eerste fase."

Bekijk hieronder een reportage of bekijk hier de reactie van middenvelder Shiloh 't Zand, die twee keer scoorde.

Lees meer over:

Lees ook

FOTO ARTIKEL IMKER GOED

Liefde voor bijen: toch heeft imker Ad een hekel aan honing

Bij beleef- en leerboerderij de Heerlijkheid in Papendrecht is Ad Kop hobbyimker. Hij ontfermt zich over de bijenkasten op de boomgaard, ondanks dat hij niet zo’n fan is van de plakkerige honing. Megan trekt ook een bijenpak aan, maar het imkeren gaat niet zonder slag of stoot.

uitvaartbegeleiderpapbrug

Te laat op uitvaart door afgesloten Papendrechtsebrug: 'Ik was 50 minuten later'

Afgesloten bruggen en wegwerkzaamheden zijn deze zomer een obstakel voor mensen die veel onderweg zijn. Zo ook voor uitvaartondernemers en mensen die op tijd bij een begrafenis of crematie moeten zijn. Dat merkt uitvaartbegeleider Carla van Hemert uit Papendrecht: "Je staat op de gekste tijden vast."

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

extra parkeerplaats SLI

Extra parkeerplekken voor treinreizigers tijdens brugsluiting

De gemeente Sliedrecht opent tijdelijk een extra parkeerterrein bij Station Sliedrecht. Dit terrein is bedoeld om reizigers tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de mogelijkheid te bieden om met het openbaar vervoer te reizen.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

aszsli artikelfoto

Meer ziekenhuiszorg in Sliedrecht vanwege Papendrechtsebrug: 'Veel makkelijker'

Het Albert Schweitzer ziekenhuis gaat meer zorg aanbieden op hun locatie in Sliedrecht tijdens de sluiting van de Papendrechtsebrug. Zo hoopt het ziekenhuis dat minder patiënten uit de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden naar Dordrecht moeten reizen tijdens de werkzaamheden. “Het is voor de patiënt dan veel makkelijker om hiernaartoe te komen”, aldus Peta Bennis, afdelingshoofd van het ziekenhuis.