gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest van de koploper

FC Dordrecht heeft gisteren met 3-0 verloren van de koploper van de Eredivisie PSV.

Sven Kuenen |  | Aangepast op
De wedstrijd begon dramatisch voor de Dordtenaren. Na vier minuten was het al raak voor PSV. Jeffrey Fortes liep de bal in eigen doel na een voorzet van Jetro Willems. Fortes leek daarbij in de rug geduwd te worden, maar scheidsrechter Pieter Vink keurde het doelpunt goed. Dordrecht beperkte zich in de eerste helft tot verdedigen en hield de schade beperkt. 

In de tweede helft zochten de Schapenkoppen meer de aanval. Dat leidde tot kansen voor Klaiber en Steenvoorden. Het doelpunt viel aan de andere kant. Luuk de Jong benutte een strafschop. Bij een stand van 2-0 had Dordrecht terug kunnen komen in de wedstrijd. Een schot van Klaiber passeerde via de onderkant van de lat de doellijn, maar dat werd niet gezien door de scheidsrechter. Even later werd het 3-0 door een doelpunt van Jeffrey Bruma.

Doordat NAC vrijdag wist te winnen van Cambuur, is het gat met de nummer 17 van de Eredivisie opgelopen tot zes punten.

Lees ook

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.