gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest van de koploper

FC Dordrecht heeft gisteren met 3-0 verloren van de koploper van de Eredivisie PSV.

Sven Kuenen |  | Aangepast op
De wedstrijd begon dramatisch voor de Dordtenaren. Na vier minuten was het al raak voor PSV. Jeffrey Fortes liep de bal in eigen doel na een voorzet van Jetro Willems. Fortes leek daarbij in de rug geduwd te worden, maar scheidsrechter Pieter Vink keurde het doelpunt goed. Dordrecht beperkte zich in de eerste helft tot verdedigen en hield de schade beperkt. 

In de tweede helft zochten de Schapenkoppen meer de aanval. Dat leidde tot kansen voor Klaiber en Steenvoorden. Het doelpunt viel aan de andere kant. Luuk de Jong benutte een strafschop. Bij een stand van 2-0 had Dordrecht terug kunnen komen in de wedstrijd. Een schot van Klaiber passeerde via de onderkant van de lat de doellijn, maar dat werd niet gezien door de scheidsrechter. Even later werd het 3-0 door een doelpunt van Jeffrey Bruma.

Doordat NAC vrijdag wist te winnen van Cambuur, is het gat met de nummer 17 van de Eredivisie opgelopen tot zes punten.

Lees ook

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

asmediaongelukhagi

Kind (1) loopt weg op en wordt geschept

Bij een aanrijding in Boven-Hardinxveld is maandag een 1-jarig kind gewond geraakt. De dreumes was ontsnapt aan de aandacht van de ouders, liep de weg op en werd daar geschept door een auto.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.