gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest van de koploper

FC Dordrecht heeft gisteren met 3-0 verloren van de koploper van de Eredivisie PSV.

Sven Kuenen |  | Aangepast op
De wedstrijd begon dramatisch voor de Dordtenaren. Na vier minuten was het al raak voor PSV. Jeffrey Fortes liep de bal in eigen doel na een voorzet van Jetro Willems. Fortes leek daarbij in de rug geduwd te worden, maar scheidsrechter Pieter Vink keurde het doelpunt goed. Dordrecht beperkte zich in de eerste helft tot verdedigen en hield de schade beperkt. 

In de tweede helft zochten de Schapenkoppen meer de aanval. Dat leidde tot kansen voor Klaiber en Steenvoorden. Het doelpunt viel aan de andere kant. Luuk de Jong benutte een strafschop. Bij een stand van 2-0 had Dordrecht terug kunnen komen in de wedstrijd. Een schot van Klaiber passeerde via de onderkant van de lat de doellijn, maar dat werd niet gezien door de scheidsrechter. Even later werd het 3-0 door een doelpunt van Jeffrey Bruma.

Doordat NAC vrijdag wist te winnen van Cambuur, is het gat met de nummer 17 van de Eredivisie opgelopen tot zes punten.

Lees ook

20220725162648_IMG_1516 (1)

Dordtenaar (28) overleden bij ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Een 28-jarige man uit Dordrecht is maandagmiddag overleden bij een ernstig ongeluk op de A17 bij Moerdijk. Rond vier uur botste zijn bestelbus achterop een vrachtwagen. De snelweg richting Dordrecht was na het ongeluk urenlang afgesloten.

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”

pw20260801_WAL5363

FC Dordrecht klaar voor competitiestart: 'Play-offs zeker haalbaar’

Na zeven weken voorbereiding begint FC Dordrecht vrijdagavond de competitie in eigen huis. Aan de Krommedijk ontvangt de ploeg van de nieuwbakken hoofdtrainer Paul Nuijten Jong Ajax, uitgerekend de ploeg die de Brabander het laatste deel van vorig seizoen coachte.

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

stadskantoor

Sociale Dienst Drechtsteden verhuist naar tijdelijke plek

De Sociale Dienst Drechtsteden gaat verhuizen. Vanaf 17 augustus zit de sociale dienst tijdelijk in het Dordtse Stadskantoor aan de Spuiboulevard 300. Het SamenWerkplein verhuist mee.