Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht verliest van Jong PSV en is na twee duels nog puntloos

Benjamin Reemst (midden) in gevecht om de bal Shane Winsser / Winsser Visuals
FC Dordrecht is maandagavond met lege handen vertrokken uit Eindhoven. De ploeg van trainer Michele Santoni ging met 1-0 onderuit tegen Jong PSV. Jason van Duiven maakte na 65 minuten het enige doelpunt van de avond en zo zorgde hij ervoor dat de bezoekers na twee competitiewedstrijden nog puntloos zijn.
Corrado Francke | 15 augustus 2022 22:14 | Aangepast op 15 augustus 2022 22:14
Aanvaller Malhory Noc hoopte, net als mede-basisdebutant Elso Brito, op een doelgerichter Dordrecht dan in de seizoensopener tegen Roda JC (0-2 verlies). Dat gebeurde echter niet. De kansen waren voor de Eindhovenaren, Dordt werd amper gevaarlijk.

Jong PSV gevaarlijker
Mathijs Tielemans schoot al na drie minuten vlak langs de paal bij Dordrecht-doelman Liam Bossin, die ook zelf regelmatig reddend moest optreden. Jong PSV’er Jeremy Antonisse kreeg de bal er ook niet in Samuele Longo, een van de Dordtse zomeraanwinsten, struikelde over de bal én zijn eigen voeten.

Ook na rust was het aanvallend pover wat de Schapekoppen lieten zien. De thuisploeg profiteerde en vond het net als eerste na een kopbal van Jason van Duiven: 1-0. Waar FC Dordrecht in de seizoensafsluiting vorig seizoen in de slotfase nog op gelijke hoogte kwam, bleef die treffer nu uit.

Puntloos
Door de tweede nederlaag op rij is de club, net als vier andere competitiegenoten, nog puntloos in de Keuken Kampioen Divisie. Eén van die vier, Jong FC Utrecht, is komende vrijdag te gast aan de Krommedijk.

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

FC Dordrecht vindt in Jong AZ'er tweede zomerse aanwinst

Jurre van Aken is de tweede zomeraanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige vleugelverdediger komt tran...

FC Dordrecht start seizoen met wedstrijden tegen Cambuur, MVV en Jong PSV

FC Dordrecht begint op vrijdag 8 augustus aan het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen tegen SC Ca...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...

FC Dordrecht-trainer Boel vertrekt naar Go Ahead Eagles

Trainer Melvin Boel vertrekt na één seizoen bij FC Dordrecht. De 38-jarige oefenmeester verruilt de ...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...