Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht verliest van Sparta

In de Schaapskooi heeft FC Dordrecht gisteren verloren van Sparta. De Rotterdamse ploeg was toch net te sterk. Maar er is nog steeds kans om te promoveren naar de Eredivisie.
Alka Goos | 11 mei 2018 09:53 | Aangepast op 11 mei 2018 09:53
De Schaapskooi zat helemaal vol en de sfeer zat er goed in. Door het hele stadion klonken de aanmoedigingen van de FC Dordrecht supporters. Slechts een klein vak achter het doel werd gevuld door de supporters van Sparta. Al in de eerste helft werd het eerst doelpunt tegen gemaakt. In de tweede helft kwam Dordt sterk terug, maar helaas niet sterk genoeg. De 1-1 werd gemaakt met een eigen doelpunt van Sparta. En heel snel daarna, terwijl de supporters van Dordrecht nog niet uitgezongen waren, werd ook de 1-2 gemaakt.

Ondanks dat de supporters hun club zagen verliezen, kreeg het team een luid applaus. Toch trots op de spelers, nu met opgeheven hoofd richting Het Kasteel in Rotterdam aanstaande zondag.

Lees ook

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...