gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht verliest van Sparta

In de Schaapskooi heeft FC Dordrecht gisteren verloren van Sparta. De Rotterdamse ploeg was toch net te sterk. Maar er is nog steeds kans om te promoveren naar de Eredivisie.

Alka Goos |  | Aangepast op
De Schaapskooi zat helemaal vol en de sfeer zat er goed in. Door het hele stadion klonken de aanmoedigingen van de FC Dordrecht supporters. Slechts een klein vak achter het doel werd gevuld door de supporters van Sparta. Al in de eerste helft werd het eerst doelpunt tegen gemaakt. In de tweede helft kwam Dordt sterk terug, maar helaas niet sterk genoeg. De 1-1 werd gemaakt met een eigen doelpunt van Sparta. En heel snel daarna, terwijl de supporters van Dordrecht nog niet uitgezongen waren, werd ook de 1-2 gemaakt.

Ondanks dat de supporters hun club zagen verliezen, kreeg het team een luid applaus. Toch trots op de spelers, nu met opgeheven hoofd richting Het Kasteel in Rotterdam aanstaande zondag.

Lees ook

businkautobrandzwi

Auto brandt uit bij kerk

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Zwijndrecht. De wagen stond op een parkeerplaats bij de kerk Develhof, aan de Laan van Nederhoven.

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

hop on

Pendelbussen brengen reizigers ieder kwartier van station naar bedrijventerrein

Om de gevolgen van de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug op te vangen, is bij station Sliedrecht het nieuwe mobiliteitsconcept Hop On gelanceerd. Pendelbussen brengen sinds donderdag werknemers in de spits ieder kwartier vanaf het station naar de bedrijventerreinen in Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam en andersom.

FOTO ARTIKEL MOLENAAR

Molens zijn ‘niet echt meer nodig’, toch is Mandie molenaar

De 18-jarige Mandie Noorlander heeft wel een hele bijzondere bijbaan. Ze is molenaar van een van de molens op Kinderdijk. Verslaggever Monique komt erachter dat molenaar zijn alleen niet zo makkelijk is als het lijkt.

deburgemeesterjonkerkade

Gemeente verwijdert straatnaambord na uitspraak over burgemeester

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht haalt alle straatnaambordjes van de Burgemeester Jonkerkade weg. De oud-burgemeester naar wie de kade vernoemd is, is deze dinsdag veroordeeld tot een gevangenisstraf vanwege het bezit van kinderporno.

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.