Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht versterkt zich met aanvaller Omran Haydary

FC Emmen aanvaller Omran Haydary komt volgend seizoen het elftal van FC Dordrecht versterken, meldt de club aan de Krommedijk.
Alka Goos | 24 april 2018 15:56 | Aangepast op 24 april 2018 15:56
Met vier doelpunten in vijftien wedstrijden in dienst van FC Emmen, is de Afghaan een aanwinst voor de selectie van de Schapenkoppen. Omran Haydary kan op meerdere posities uit de voeten, zowel in de spits of erachter.

Haydary speelde in de jeugd bij Roda JC en verkaste vervolgens naar FC Emmen. Bij FC Dordrecht hoopt hij meer speeltijd te krijgen.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...