Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht versterkt zich met aanvaller Omran Haydary

FC Emmen aanvaller Omran Haydary komt volgend seizoen het elftal van FC Dordrecht versterken, meldt de club aan de Krommedijk.
Alka Goos | 24 april 2018 15:56 | Aangepast op 24 april 2018 15:56
Met vier doelpunten in vijftien wedstrijden in dienst van FC Emmen, is de Afghaan een aanwinst voor de selectie van de Schapenkoppen. Omran Haydary kan op meerdere posities uit de voeten, zowel in de spits of erachter.

Haydary speelde in de jeugd bij Roda JC en verkaste vervolgens naar FC Emmen. Bij FC Dordrecht hoopt hij meer speeltijd te krijgen.

Lees ook

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...