Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht versterkt zich met Feyenoordspelers, Stankov vertrekt naar Armenië

Vanaf komend seizoen wordt Ian Smeulers door Feyenoord verhuurd aan FC Dordrecht. Jong Feyenoordspeler Jaron Vicario komt ook naar FC Dordrecht, hij tekent voor twee jaar. Speler Antonio Stankov vertrekt uit Dordrecht en gaat naar de Armeense club Pyunik Yerevan.
Robert van Loon | 25 juni 2019 11:05 | Aangepast op 25 juni 2019 11:05
Vleugelverdediger Ian Smeulers is na Ramón ten Hove en Noah Lewis de derde Feyenoorder die komend seizoen wordt uitgeleend aan de Schapenkoppen.


Een jaar geleden tekende Smeulers nog zijn eerste driejarige contract in De Kuip. De linksback doorliep daarvoor vanaf 2006 de jeugdopleiding van Feyenoord, nadat hij zijn eerste voetbaljaren doorbracht bij het Barendrechtse Smitshoek.

Vicario kwam het afgelopen seizoen met name uit in Jong Feyenoord. In de Kuip werd zijn aflopende contract niet verlengd. Eerder haalde FC Dordrecht ook al Nelson Amadin van Feyenoord, die zonder contract zat.



Samenwerkingsverband

Sinds januari van dit jaar hebben Feyenoord en FC Dordrecht een samenwerkingsverband. Dat leidde vorig seizoen al tot verhuurperiodes van Joël Zwarts en Crysencio Summerville, en de komst van Jari Schuurman naar FC Dordrecht.

Door het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord zullen er dit seizoen vijf spelers door Feyenoord worden uitgeleend. Met Noah Lewis, Ramon ten Hove en Ian Smeulers zijn er nog twee plekken over. Vicario wordt overgenomen en valt dus buiten het samenwerkingsverband.


Stankov vertrekt

Oud-FC Dordrechtspeler Antonio Stankov heeft een nieuwe club gevonden. Het Armeense Pyunik Yerevan maakt op haar website melding van de komst van de Macedoniër. Het is niet bekend voor hoelang de Macedoniër tekent bij de nummer twee van de Armeense competitie.


Stankov speelde de afgelopen twee seizoenen voor FC Dordrecht. In 71 optredens voor de Schapenkoppen kwam Stankov tweemaal tot scoren. In maart werd bekend dat het contract van de verdediger niet wordt verlengd. Hij speelde vanaf 2017 voor FC Dordrecht nadat hij overkwam van het noodlijdende Achilles’29 uit Groesbeek.

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

Buurt direct in actie bij heftige explosie in Papendrecht

Na de heftige explosie en brand aan de Vincent van Goghlaan in Papendrecht, is de buurt gelijk in ac...

Deze chemische stof komt in onze stad veel meer voor dan landelijk

Vrijwel elke Nederlander heeft een hoeveelheid PFAS in het bloed die hoger is dan de gezonde grenswa...

Lopers Albert Schweitzer halen meer dan 100.000 euro op

Het Roparunteam van het Albert Schweitzer ziekenhuis heeft veel meer opgehaald dan van tevoren gedac...

Gemeente pakt door: uitbreiding warmtenet van start gegaan

De volgende uitbreiding van het Zwijndrechtse warmtenet is een feit. Woensdagmiddag werd de aanleg v...

Sliedrecht gaat zelf betalen voor onderzoek naar gezamenlijk zwembad

Het dorpsbestuur van Sliedrecht heeft besloten zelf het volledige bedrag op te hoesten voor onderzoe...

Nur is alles kwijt na verwoestende brand: 'Ik woonde er net, alles was nieuw'

Buurtbewoners van de woning die afgelopen nacht volledig verwoest werd na de brand en explosie in Pa...