Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht versterkt zich met multi-inzetbare Australische aanvaller

In de laatste week van de transferperiode heeft FC Dordrecht zich op huurbasis versterkt met Adrian Segecic. De breed inzetbare aanvaller komt over van Sydney FC en wordt voor dit seizoen gehuurd met optie tot koop.
Corrado Francke | 30 augustus 2023 10:09 | Aangepast op 30 augustus 2023 10:09
Segecic komt uit de jeugdopleiding van Sydney FC waar hij in mei 2022 zijn eerste profcontract tekende. Sydney FC is niet geheel toevallig de oude club van Dordt-assistent Pascal Bosschaart. Dordt gaat in zee met een multi-inzetbare speler die zowel op links- en rechtsbuiten uit de voeten kan, maar ook als aanvallend middenvelder al zijn waarde heeft bewezen.

Trainer Michele Santoni is erg positief over de nieuwe aanvaller voor zijn ploeg: “Ik ben erg blij met zijn komst. Adrian is hongerig om zich te bewijzen in Nederland en brengt veel energie met zich mee. Hij past erg goed in de Nederlandse speelstijl en heeft daarom voor FC Dordrecht gekozen.”

De Australiër kwam uit voor de onder 17 en onder 20 van zijn land. De linksbenige aanvaller is geboren op 1 juni 2004 en is op dit moment dus 19 jaar oud. Vorig seizoen was hij goed voor een doelpunt en een assist in de hoofdmacht van Sydney FC. Segecic reisde zo’n 12.000 kilometer voor de overstap naar FC Dordrecht.

Adrian Segecic zelf is ook enthousiast over FC Dordrecht en Nederland: “Ik ben blij om hier te zijn, ik houd van de Nederlandse speelstijl en wil me graag in Nederland bewijzen. Ik denk dat het Nederlandse voetbal mij erg goed ligt omdat het heel aanvallend is en er veel gescoord wordt.”

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Meest gelezen

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Dordtse periodetitel in aantocht? De Plucheplakkers blikken vooruit

Nog twee keer winnen en FC Dordrecht heeft in de Keuken Kampioen Divisie zo goed als zeker de derde ...

Na lange blessure is Van Vianen terug bij FC Dordrecht: ‘Hartstikke blij mee’

Daniël van Vianen (22) heeft 272 dagen nadat hij een zware knieblessure opliep zijn rentree gemaakt ...