Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht weer hekkensluiter na nederlaag in slotseconden tegen MVV

FC Dordrecht heeft in het Riwal Hoogwerkers Stadion, ondanks een uitstekend keepende Liam Bossin, met 0-1 verloren van MVV Maastricht. Omdat FC Den Bosch wist te winnen van Roda JC is de rode lantaarn in de Keuken Kampioen Divisie met nog drie duels te gaan weer in Dordtse handen.
Corrado Francke | 23 april 2021 22:36 | Aangepast op 23 april 2021 22:36
In tegenstelling tot in de afgelopen drie wedstrijden gaf de club aan de Krommedijk verdedigend veel minder weg. Toch was Bossin, naar alle waarschijnlijkheid ook komend seizoen doelman van Dordrecht, uitblinker met een aantal goede reddingen. Aan de overkant hield ook collega en ex-Schapekop Mike Havekotte zijn doel schoon waardoor de ploegen gingen rusten met 0-0.

Belangrijke Bossin

In de tweede helft kreeg Dordt iets meer ruimte van de Limburgers en werd via onder meer Richie Musaba gevaarlijk voor het Maastrichtse doel. Toch had Bossin ook na rust veel te doen: de Ierse Belg wist schoten van Joy-Lance Mickels en Sven Blummel knap te pareren en leek ook in het laatste halfuur van het duel zijn doel schoon te houden

Tot in de allerlaatste seconde, toen Sven Blummel raakschoot en hiermee de Limburgers een 0-1 overwinning schonk.

Rode lantaarn

FC Den Bosch kon in eigen huis stunten tegen Roda JC en passeert FC Dordrecht op de ranglijst. De Schapekoppen staan daarom weer laatste in de Keuken Kampioen Divisie, twee punten onder de Brabanders.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...