Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht werkt samen met Norwich City

FC Dordrecht gaat samenwerken met Norwich City, een Engels club uit de tweede divisie. Jaarlijks mag de Dordtse voetbalclub vier spelers van onder de 23 jaar huren van Norwich City, die kunnen op hun beurt veel minuten maken in Nederland.
Jordy Nijenhuis | 27 november 2018 18:14 | Aangepast op 27 november 2018 18:14
In de afspraak zit opgesloten dat FC Dordrecht twee van de vier spelers mag uitkiezen en de Engelse club de andere twee. "Daarmee voorkomen we dat we een enclave worden van Norwich en houden we onze eigen identiteit", vertelt technisch manager Peter Drijver.

Een uitwisseling met de Engelse club is leuk, maar dan moet er wel iemand zijn om ze te trainen. Wanneer er een opvolger voor de vorige week ontslagen Gerard de Nooijer komt is nog niet bekend.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...