Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht werkt samen met Norwich City

FC Dordrecht gaat samenwerken met Norwich City, een Engels club uit de tweede divisie. Jaarlijks mag de Dordtse voetbalclub vier spelers van onder de 23 jaar huren van Norwich City, die kunnen op hun beurt veel minuten maken in Nederland.
Jordy Nijenhuis | 27 november 2018 18:14 | Aangepast op 27 november 2018 18:14
In de afspraak zit opgesloten dat FC Dordrecht twee van de vier spelers mag uitkiezen en de Engelse club de andere twee. "Daarmee voorkomen we dat we een enclave worden van Norwich en houden we onze eigen identiteit", vertelt technisch manager Peter Drijver.

Een uitwisseling met de Engelse club is leuk, maar dan moet er wel iemand zijn om ze te trainen. Wanneer er een opvolger voor de vorige week ontslagen Gerard de Nooijer komt is nog niet bekend.

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...