Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht werkt samen met Norwich City

FC Dordrecht gaat samenwerken met Norwich City, een Engels club uit de tweede divisie. Jaarlijks mag de Dordtse voetbalclub vier spelers van onder de 23 jaar huren van Norwich City, die kunnen op hun beurt veel minuten maken in Nederland.
Jordy Nijenhuis | 27 november 2018 18:14 | Aangepast op 27 november 2018 18:14
In de afspraak zit opgesloten dat FC Dordrecht twee van de vier spelers mag uitkiezen en de Engelse club de andere twee. "Daarmee voorkomen we dat we een enclave worden van Norwich en houden we onze eigen identiteit", vertelt technisch manager Peter Drijver.

Een uitwisseling met de Engelse club is leuk, maar dan moet er wel iemand zijn om ze te trainen. Wanneer er een opvolger voor de vorige week ontslagen Gerard de Nooijer komt is nog niet bekend.

Lees ook

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...

Drie auto's botsen op A15

Weggebruikers op de A15 hebben dinsdagochtend te maken met vertraging. Op de weg bij Hardinxveld-Gie...

FC Dordrecht zakt weg na sterk begin tegen Jong AZ: 'We vragen veel van ze'

FC Dordrecht is 'gewoon' nog subtopper in de Keuken Kampioen Divisie, al verliepen afgelopen twee du...