Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht wint van ASWH

FC Dordrecht heeft in Hendrik Ido Ambacht dinsdagavond een nieuwe overwinning geboekt in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De oefenwedstrijd tegen ASWH werd met 1-0 gewonnen.
Robert van Loon | 1 augustus 2018 11:09 | Aangepast op 1 augustus 2018 11:09
Het was op het complex van ASWH geen hoogstaande wedstrijd. ASWH en FC Dordrecht begonnen wel fel aan de wedstrijd, maar waren slordig in balbezit. Echt uitgespeelde kansen kreeg FC Dordrecht dan ook niet.

Maar uit een goede counter van Dordrecht werd er in het eerste kwartier wel gescoord. Jeremy Cijntje wist het net namens de Schapenkoppen te vinden.

ASWH kreeg voor rust uit een vrije trap nog wel een goede kans. Dordrecht-doelman Stoskovic kon een vrije trap van Stanley Husen via de paal nog net uit het doel houden. De ruststand was daardoor 0-1.

Behalve een aardige kans voor Ismail Yildirim van ASWH en een vrije trap van FC Dordrecht die over het doel ging, was er in de tweede helft niets te beleven. Beide ploegen stonden verdedigend goed, maar konden geen gaatje in de defensie vinden. Daardoor bleef de stand 0-1 in het voordeel van FC Dordrecht.

Lees ook

Molen Kyck over den Dyck doet mee aan landelijke recordpoging

Meer dan 770 molens in Nederland lieten zaterdagochtend tussen 11:00 en 12:00 hun wieken draaien. Di...

Nienke heeft Dordrecht beter leren kennen door haar werk als coördinator voor zustersteden

Stichting Stedenbanden is op zoek naar een nieuwe coördinator voor de zustersteden Bamenda en Varna...

Dordts Patriciërshuis viert tienjarig jubileum met tentoonstelling en fotowedstrijd

Het Dordts Patriciërshuis oftewel Museum aan de Maas bestaat dit jaar 10 jaar. Dat wordt gevierd me...

De 'ongemakkelijke' auditievideo's van Themba zijn een hit op TikTok

'Hoi, zou je me willen filmen? Ik doe auditie voor de theaterschool.' Met deze zin stapt de Dordtse ...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Bibelot Livestream Noek

In de coronaperiode waren concerten bijna niet te bezoeken, en had de cultuursector het zwaar. Bibel...

Ei numero drie is gelegd: gezinnetje visarenden breidt verder uit

Het wordt steeds gezelliger op het nest van de welbekende visarenden in de Biesbosch. Maandag werd e...