gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht wint van ASWH

b5dfe36d22a4eff192c87bb7f608ec4f

FC Dordrecht heeft in Hendrik Ido Ambacht dinsdagavond een nieuwe overwinning geboekt in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De oefenwedstrijd tegen ASWH werd met 1-0 gewonnen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het was op het complex van ASWH geen hoogstaande wedstrijd. ASWH en FC Dordrecht begonnen wel fel aan de wedstrijd, maar waren slordig in balbezit. Echt uitgespeelde kansen kreeg FC Dordrecht dan ook niet.

Maar uit een goede counter van Dordrecht werd er in het eerste kwartier wel gescoord. Jeremy Cijntje wist het net namens de Schapenkoppen te vinden.

ASWH kreeg voor rust uit een vrije trap nog wel een goede kans. Dordrecht-doelman Stoskovic kon een vrije trap van Stanley Husen via de paal nog net uit het doel houden. De ruststand was daardoor 0-1.

Behalve een aardige kans voor Ismail Yildirim van ASWH en een vrije trap van FC Dordrecht die over het doel ging, was er in de tweede helft niets te beleven. Beide ploegen stonden verdedigend goed, maar konden geen gaatje in de defensie vinden. Daardoor bleef de stand 0-1 in het voordeel van FC Dordrecht.

Lees ook

boetes voetgangersgebied

Meer dan 250 keer ‘geflitst’: tweewielers op de bon in binnenstad

Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.

Screenshot_20260629_104001_Instagram

Opvallend stormfilmpje: vlaggenmast naar de bliksem door onweer

De zware onweersbuien dit weekend zorgden op verschillende plekken in onze streek voor schade. In Hardinxveld-Giessendam was de bliksem ingeslagen in een vlaggenmast, die daardoor vlam vatte. De lokale brandweer deelt op Instagram de bijzondere beelden.

Sidney Breidel Keti Koti

keti koti

Dordrecht staat stil bij rol slavernij: ‘Patronen van uitsluiting doorbreken'

Tussen het groen van het Weizigtpark klinken woorden van bezinning en verbondenheid. In Dordrecht, ooit derde suikerstad van Nederland met een grote rol in de koloniale suikerhandel, wordt dinsdagmiddag en avond stilgestaan bij het slavernijverleden en de afschaffing van de slavernij - Keti Koti - gevierd. Het is de vierde keer dat dat gebeurt.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

brand kabelgoot ProRail

Knik in kabel blijkt oorzaak van grote treinstoring

ProRail heeft de oorzaak gevonden van de brand in een kabelgoot die het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land heeft stilgelegd. De voedingskabel van de bovenleiding zat in een knik, waardoor er kortsluiting en vervolgens brand ontstond.

fotoapuasdf

‘Ik stond op een berg’, toen belde FC Dordrecht en nu is Paul Nuijten hoofdtrainer

FC Dordrecht-trainer Paul Nuijten en zijn voorganger Dirk Kuijt zijn allebei voetbaldieren, maar in hun loopbaan zit een wereld van verschil. “Mijn voetbalcarrière is niet noemenswaardig”, lacht de 33-jarige Brabander, die in een persoonlijk gesprek over zijn achtergrond, de reden voor zijn nieuwe avontuur en zijn eerste week vertelt.