gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht wint van ASWH

b5dfe36d22a4eff192c87bb7f608ec4f

FC Dordrecht heeft in Hendrik Ido Ambacht dinsdagavond een nieuwe overwinning geboekt in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De oefenwedstrijd tegen ASWH werd met 1-0 gewonnen.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het was op het complex van ASWH geen hoogstaande wedstrijd. ASWH en FC Dordrecht begonnen wel fel aan de wedstrijd, maar waren slordig in balbezit. Echt uitgespeelde kansen kreeg FC Dordrecht dan ook niet.

Maar uit een goede counter van Dordrecht werd er in het eerste kwartier wel gescoord. Jeremy Cijntje wist het net namens de Schapenkoppen te vinden.

ASWH kreeg voor rust uit een vrije trap nog wel een goede kans. Dordrecht-doelman Stoskovic kon een vrije trap van Stanley Husen via de paal nog net uit het doel houden. De ruststand was daardoor 0-1.

Behalve een aardige kans voor Ismail Yildirim van ASWH en een vrije trap van FC Dordrecht die over het doel ging, was er in de tweede helft niets te beleven. Beide ploegen stonden verdedigend goed, maar konden geen gaatje in de defensie vinden. Daardoor bleef de stand 0-1 in het voordeel van FC Dordrecht.

Lees ook

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.