gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht zet gokbedrijven buitenspel na lucratieve aanbieding: 'Past niet in onze langetermijnvisie'

5884b1c2c8080efab16c0f6723624d02

FC Dordrecht laat vanaf deze zomer geen gokbedrijven meer toe als sponsor. Ook van online pokeraanbieder GGPoker neemt de club afscheid. "Het past niet in onze langetermijnvisie", laat algemeen directeur Hans de Zeeuw weten.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Daarmee verwijst De Zeeuw naar het vijfjarenplan 'Energiek Dordt'. "In dat plan nemen we veel verantwoordelijkheid richting de maatschappij en daarom vinden we dat we dat niet meer moeten doen."

Aanbieding van mogelijke hoofdsponsor
Enkele weken terug kreeg de club een aanbieding van een gokbedrijf als mogelijke hoofdsponsor. Dat bedrijf zou twee keer zo veel geld willen neerleggen als de huidige hoofdsponsor Keukenwarenhuis. "Wij hebben getwijfeld, want het ging om een hele hoop geld. Maar na overleg hebben we geconcludeerd dat het iets is wat we niet willen. We hebben nu ook een mooie, trouwe hoofdsponsor."

GGPoker, die de club sinds oktober vorig jaar sponsort en in het stadion al eens een pokertoernooi organiseerde, werd na dit besluit ook buitenspel gezet. Reclamedoeken van het pokerbedrijf, die nu nog op meerdere plekken in het stadion hangen, zullen daarom bij de seizoensstart op vrijdag 5 augustus niet meer te zien zijn in het stadion van FC Dordrecht.

"Ik ben niet roomser dan de paus, want het ging om heel veel geld. Maar uiteindelijk vinden we het op de lange termijn beter om niet te doen. Nu ben ik overtuigd dat wij de juiste keuze hebben gemaakt", verwijst De Zeeuw naar het nieuws dat sportminister Conny Helder zo snel mogelijk af wil van sponsoring en reclames van gokbedrijven in de sport.

Lees meer over:

|

Lees ook

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

Participand

Gebruikers ParticiPand overvallen door draai gemeente: ‘Moeilijk te begrijpen’

Gebruikers van ParticiPand in Alblasserdam voelen zich overvallen door het gemeentebestuur nu ze het oude schoolgebouw toch wil afstoten. Het gebouw aan de Lelsstraat zou eigenlijk open blijven voor verschillende verenigingen en organisaties in het dorp, maar daar lijkt nu een streep door te gaan. “Het is extra wrang en moeilijk te begrijpen dat een flink aantal van ons dit nota bene uit de krant moest vernemen.”

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.