gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht zo goed als rond met twee spelers

e69ad90463aa8565df98c0a34e23c481

FC Dordrecht kan binnenkort zeer waarschijnlijk beschikken over Fabian de Abreu en Pedro Marques. Alleen de handtekeningen ontbreken nog. Dat laat Peter Drijver, manager technische zaken van de Dordtenaren, aan RTV Rijnmond weten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De Abreu is een Braziliaanse centrale verdediger die ook een Spaanse achtergrond heeft. Hij traint al een tijdje mee bij FC Dordrecht. Het contract voor De Abreu ligt al klaar, maar de zaakwaarnemer moet dat nog controleren.

Marques is een 21-jarige Portugese aanvaller van Sporting Portugal, waar hij vooral in de U23-ploeg speelt. Het is de bedoeling dat Marques voor één jaar wordt gehuurd. Momenteel is Marques nog niet in Nederland, maar Drijver verwacht dat hij aan het einde van deze week in Dordrecht zal arriveren als Sporting haar akkoord heeft gegeven.

Er kan nog meer versterking komen voor de selectie van Claudio Braga van Feyenoord. Door de samenwerking kunnen er jaarlijks 5 spelers worden gehuurd van de Rotterdammers. Met Noah Lewis, Ramon ten Hove en Ian Smeulers zijn er nog twee plekken over.

Lees ook

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

teun schilderij

Mooie pareltjes van het stadsarchief: Teun de Bruin laat ze nog zien voor zijn afscheid

Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad. 

veilingspullen

Veiling LETS Ruilwinkel levert ruim 3000 euro op: 'Hartverwarmend, maar we hebben nog veel meer nodig'

De veiling van LETS Ruilwinkel in de Dordtse wijk Oud-Krispijn heeft afgelopen weekend 3.125 euro opgeleverd. De ruilwinkel zit in financieel zwaar weer na een conflict met de vorige voorzitter en organiseerde om die reden een veiling. “Echt hartverwarmend”, zegt oprichter Gabriëlle Kocken over de opbrengst van de veiling en alle steun die zij krijgt.