gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht zo goed als rond met twee spelers

e69ad90463aa8565df98c0a34e23c481

FC Dordrecht kan binnenkort zeer waarschijnlijk beschikken over Fabian de Abreu en Pedro Marques. Alleen de handtekeningen ontbreken nog. Dat laat Peter Drijver, manager technische zaken van de Dordtenaren, aan RTV Rijnmond weten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De Abreu is een Braziliaanse centrale verdediger die ook een Spaanse achtergrond heeft. Hij traint al een tijdje mee bij FC Dordrecht. Het contract voor De Abreu ligt al klaar, maar de zaakwaarnemer moet dat nog controleren.

Marques is een 21-jarige Portugese aanvaller van Sporting Portugal, waar hij vooral in de U23-ploeg speelt. Het is de bedoeling dat Marques voor één jaar wordt gehuurd. Momenteel is Marques nog niet in Nederland, maar Drijver verwacht dat hij aan het einde van deze week in Dordrecht zal arriveren als Sporting haar akkoord heeft gegeven.

Er kan nog meer versterking komen voor de selectie van Claudio Braga van Feyenoord. Door de samenwerking kunnen er jaarlijks 5 spelers worden gehuurd van de Rotterdammers. Met Noah Lewis, Ramon ten Hove en Ian Smeulers zijn er nog twee plekken over.

Lees ook

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.