gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht zo goed als rond met twee spelers

e69ad90463aa8565df98c0a34e23c481

FC Dordrecht kan binnenkort zeer waarschijnlijk beschikken over Fabian de Abreu en Pedro Marques. Alleen de handtekeningen ontbreken nog. Dat laat Peter Drijver, manager technische zaken van de Dordtenaren, aan RTV Rijnmond weten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De Abreu is een Braziliaanse centrale verdediger die ook een Spaanse achtergrond heeft. Hij traint al een tijdje mee bij FC Dordrecht. Het contract voor De Abreu ligt al klaar, maar de zaakwaarnemer moet dat nog controleren.

Marques is een 21-jarige Portugese aanvaller van Sporting Portugal, waar hij vooral in de U23-ploeg speelt. Het is de bedoeling dat Marques voor één jaar wordt gehuurd. Momenteel is Marques nog niet in Nederland, maar Drijver verwacht dat hij aan het einde van deze week in Dordrecht zal arriveren als Sporting haar akkoord heeft gegeven.

Er kan nog meer versterking komen voor de selectie van Claudio Braga van Feyenoord. Door de samenwerking kunnen er jaarlijks 5 spelers worden gehuurd van de Rotterdammers. Met Noah Lewis, Ramon ten Hove en Ian Smeulers zijn er nog twee plekken over.

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.

trouwen pexels

Alle zilveren bruidsparen verzamelen, bijzonder jubileumfeest op komst

Wie dit jaar 25 jaar huwelijk viert, kan zich opmaken voor een bijzonder feest. De gemeente Dordrecht staat namelijk stil bij 25 jaar huwelijk voor paren van hetzelfde geslacht. En voor dat feest zijn alle jubilerende bruidsparen uitgenodigd.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

webfoto

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.