gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht zo goed als rond met twee spelers

e69ad90463aa8565df98c0a34e23c481

FC Dordrecht kan binnenkort zeer waarschijnlijk beschikken over Fabian de Abreu en Pedro Marques. Alleen de handtekeningen ontbreken nog. Dat laat Peter Drijver, manager technische zaken van de Dordtenaren, aan RTV Rijnmond weten.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De Abreu is een Braziliaanse centrale verdediger die ook een Spaanse achtergrond heeft. Hij traint al een tijdje mee bij FC Dordrecht. Het contract voor De Abreu ligt al klaar, maar de zaakwaarnemer moet dat nog controleren.

Marques is een 21-jarige Portugese aanvaller van Sporting Portugal, waar hij vooral in de U23-ploeg speelt. Het is de bedoeling dat Marques voor één jaar wordt gehuurd. Momenteel is Marques nog niet in Nederland, maar Drijver verwacht dat hij aan het einde van deze week in Dordrecht zal arriveren als Sporting haar akkoord heeft gegeven.

Er kan nog meer versterking komen voor de selectie van Claudio Braga van Feyenoord. Door de samenwerking kunnen er jaarlijks 5 spelers worden gehuurd van de Rotterdammers. Met Noah Lewis, Ramon ten Hove en Ian Smeulers zijn er nog twee plekken over.

Lees ook

IMG_4183

Werkzaamheden Spuiboulevard bij Stadskantoor van start

De werkzaamheden aan de Spuiboulevard bij het Stadskantoor in Dordrecht zijn gestart. De gemeente legt een tijdelijke rijbaan aan en het voetpad langs het water wordt verlengd. Daarmee wordt het gebied klaargemaakt voor de verdere ontwikkeling van de nieuwe stadsbuurt.

gevangenisdordrecht

Bewaker Rens helpt gedetineerde, maar wordt geslagen en houdt er dubbele kaakbreuk aan over

Het geweld duurt slechts 18 seconden: gedetineerde Saban slaat een gevangenbewaarder van De Dordtse Poorten een dubbele kaakbreuk en trapt vervolgens een psycholoog tegen de rug. “Ik was mijzelf die dag niet”, zegt hij in de rechtszaal. “Ik was verward.”

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in studio De Witt: 25-jarige jubileum stedenband tussen Dordrecht en Varna

In een nieuwe aflevering van Studio De Witt gaat presentator Ben Corino in gesprek met Arthur den Hartog over het 25-jarige jubileum van de stedenband tussen Dordrecht en Varna. Door deze stedenband zijn door de jaren heen verschillende uitwisselingen tot stand gekomen, waaronder op het gebied van kunst en muziek.

archieffotopolitie

Zwijndrechtenaar (19) vast na schietpartij op festival

De politie heeft zondag een 19-jarige man uit Zwijndrecht opgepakt vanwege een schietpartij in Amsterdam op zaterdagavond. Daarbij raakten twee mensen gewond.

fietspadpolitie

Tientallen bekeuringen uitgedeeld bij pont voor niet gebruiken fietspad

De politie heeft in een paar dagen tijd tachtig bekeuringen uitgedeeld bij verkeerscontroles op de Kerkeplaat in Dordrecht. Fietsers, snorfietsers en bromfietsers werden voornamelijk op de bon geslingerd voor het niet gebruiken van het verplichte fietspad.

fotopersburobusinkinvallen

Ook Zwijndrechts pand gesloten na drugsvondst bij inval

De burgemeester van Zwijndrecht heeft het bedrijfspand waar vorige maand een synthetisch drugslab werd gevonden na een inval, gesloten. Eerder besloot de burgemeester van Dordrecht hetzelfde te doen met een pand in zijn gemeente.