gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest bij de Merwelanden; optredens om de versoepelingen te vieren

0bd5c1f220d1d47f92437472f09c390b

Er mag steeds meer en dat moet gevierd worden! Daarom worden er in Dordrecht vandaag allerlei optredens verzorgd. Vijf Dordtse muzikanten bezoeken tien zorginstellingen om de bewoners te trakteren op een klein feestje.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij de Merwelanden worden de vlaggetjes opgehangen en chocolaatjes uitgedeeld. Het grootste deel van de corona-maatregelen is geschrapt en dat zorgt er ook in het tehuis voor dat er meer mogelijk is. Maandenlang mocht er minder bezoek komen en konden er minder activiteiten georganiseerd worden.

Er wordt met een positieve blik naar de toekomst gekeken. En daarbij helpen de klanken van Hollandse hits, gespeeld door Maarten Teeken en zijn band 'De Tranentrekkers', zeker; er wordt flink meegedeind.

De gemeente Dordrecht heeft de optredens georganiseerd, om de versoepelingen van de maatregelen te vieren. En daarnaast alvast een voorproefje te geven op de Dordtse Feesten. Onder die titel worden deze zomer een reeks evenementen gehouden op de Energiekade en het Wantijpark.

Woensdagmiddag vinden er ook nog spontane optredens van sportverenigingen plaats in de binnenstad. Een verslag is binnenkort te zien in het TV Dordrecht Nieuws.


&t=7s

Lees ook

businkautobrand

Auto brandt uit in Dordrecht

Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.

foto wim

Gemeente start onderzoek naar verwarmingsprobleem Rivierenplein: 'Heel zorgelijk'

Het gemeentebestuur van Dordrecht laat onderzoek doen naar de verwarmingsproblemen in een flat bij het Dordtse Rivierenplein. Al acht maanden zitten flatbewoners daar zonder werkende verwarming en dat is zorgelijk, vindt wethouder Wim van der Kruijff: “Ouderen in de kou wil natuurlijk niemand en we voelen echt de urgentie.”

verdachterid

81-jarige vrouw geeft sieraden mee aan nep-rechercheur, politie zoekt jonge verdachte

Een 81-jarige vrouw uit Ridderkerk is slachtoffer geworden van een babbeltruc waarbij een nep-rechercheur haar sieraden buitmaakt. De vrouw krijgt eerst iemand aan de telefoon die zich voordoet als rechercheur. Later verschijnt een jonge man bij haar woning om de sieraden op te halen.

2604285328

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.