gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest bij de Merwelanden; optredens om de versoepelingen te vieren

0bd5c1f220d1d47f92437472f09c390b.jpg

Er mag steeds meer en dat moet gevierd worden! Daarom worden er in Dordrecht vandaag allerlei optredens verzorgd. Vijf Dordtse muzikanten bezoeken tien zorginstellingen om de bewoners te trakteren op een klein feestje.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij de Merwelanden worden de vlaggetjes opgehangen en chocolaatjes uitgedeeld. Het grootste deel van de corona-maatregelen is geschrapt en dat zorgt er ook in het tehuis voor dat er meer mogelijk is. Maandenlang mocht er minder bezoek komen en konden er minder activiteiten georganiseerd worden.

Er wordt met een positieve blik naar de toekomst gekeken. En daarbij helpen de klanken van Hollandse hits, gespeeld door Maarten Teeken en zijn band 'De Tranentrekkers', zeker; er wordt flink meegedeind.

De gemeente Dordrecht heeft de optredens georganiseerd, om de versoepelingen van de maatregelen te vieren. En daarnaast alvast een voorproefje te geven op de Dordtse Feesten. Onder die titel worden deze zomer een reeks evenementen gehouden op de Energiekade en het Wantijpark.

Woensdagmiddag vinden er ook nog spontane optredens van sportverenigingen plaats in de binnenstad. Een verslag is binnenkort te zien in het TV Dordrecht Nieuws.


&t=7s

Lees ook

vaneesterenpleinfb.png

Fatbiker duwt man (80) in bosjes en mishandelt omstander

Een 80-jarige man is in het bijzijn van zijn kleinkinderen mishandeld door een jongen op een fatbike. Dat gebeurde in Dordrecht nadat de fatbiker op hoge snelheid voorbij racete. Een omstander wilde helpen, maar werd ook mishandeld.

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.