gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest bij de Merwelanden; optredens om de versoepelingen te vieren

0bd5c1f220d1d47f92437472f09c390b

Er mag steeds meer en dat moet gevierd worden! Daarom worden er in Dordrecht vandaag allerlei optredens verzorgd. Vijf Dordtse muzikanten bezoeken tien zorginstellingen om de bewoners te trakteren op een klein feestje.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij de Merwelanden worden de vlaggetjes opgehangen en chocolaatjes uitgedeeld. Het grootste deel van de corona-maatregelen is geschrapt en dat zorgt er ook in het tehuis voor dat er meer mogelijk is. Maandenlang mocht er minder bezoek komen en konden er minder activiteiten georganiseerd worden.

Er wordt met een positieve blik naar de toekomst gekeken. En daarbij helpen de klanken van Hollandse hits, gespeeld door Maarten Teeken en zijn band 'De Tranentrekkers', zeker; er wordt flink meegedeind.

De gemeente Dordrecht heeft de optredens georganiseerd, om de versoepelingen van de maatregelen te vieren. En daarnaast alvast een voorproefje te geven op de Dordtse Feesten. Onder die titel worden deze zomer een reeks evenementen gehouden op de Energiekade en het Wantijpark.

Woensdagmiddag vinden er ook nog spontane optredens van sportverenigingen plaats in de binnenstad. Een verslag is binnenkort te zien in het TV Dordrecht Nieuws.


&t=7s

Lees ook

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

stille tocht Kalilu 02.jpg

Tweehonderd mensen lopen stille tocht voor neergestoken Kalilu (21): 'Dit doet mij goed'

Een stille tocht voor de 21-jarige Kalilu in Zwijndrecht heeft zo'n 200 mensen op de been gebracht. De jongeman werd vorige week neergestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in het dorp en overleed later aan zijn verwondingen. Vrienden, familie en buurtbewoners bewezen Kalilu de laatste eer. "Dit laat zien dat veel mensen om hem gaven."

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.