gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest bij de Merwelanden; optredens om de versoepelingen te vieren

0bd5c1f220d1d47f92437472f09c390b

Er mag steeds meer en dat moet gevierd worden! Daarom worden er in Dordrecht vandaag allerlei optredens verzorgd. Vijf Dordtse muzikanten bezoeken tien zorginstellingen om de bewoners te trakteren op een klein feestje.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij de Merwelanden worden de vlaggetjes opgehangen en chocolaatjes uitgedeeld. Het grootste deel van de corona-maatregelen is geschrapt en dat zorgt er ook in het tehuis voor dat er meer mogelijk is. Maandenlang mocht er minder bezoek komen en konden er minder activiteiten georganiseerd worden.

Er wordt met een positieve blik naar de toekomst gekeken. En daarbij helpen de klanken van Hollandse hits, gespeeld door Maarten Teeken en zijn band 'De Tranentrekkers', zeker; er wordt flink meegedeind.

De gemeente Dordrecht heeft de optredens georganiseerd, om de versoepelingen van de maatregelen te vieren. En daarnaast alvast een voorproefje te geven op de Dordtse Feesten. Onder die titel worden deze zomer een reeks evenementen gehouden op de Energiekade en het Wantijpark.

Woensdagmiddag vinden er ook nog spontane optredens van sportverenigingen plaats in de binnenstad. Een verslag is binnenkort te zien in het TV Dordrecht Nieuws.


&t=7s

Lees ook

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

foto website buurtcentrum zwi

Rechtbank: neergestoken jongen in buurtcentrum trok even eerder een vuurwapen

De jongen die in 2025 werd neergestoken in een buurtcentrum in Zwijndrecht, trok even daarvoor zelf een vuurwapen. De verdachte handelde volgens de rechtbank uit zelfverdediging, ook wel noodweer.

nk2026080793A00567

Ouarghi bij debuut matchwinner voor FC Dordrecht: 'Tegen Ajax ben ik altijd extra gebrand'

Grote vreugde aan de Krommedijk, want de seizoensopener van FC Dordrecht eindigde vrijdagavond in een 2-1 zege op Jong Ajax. Ayoub Ouarghi kroonde zich tot matchwinner, Paul Nuijten won van zijn vorige werkgever en kreeg 'veel knuffels en kussen' van de spelers waar hij twee seizoenen mee werkte.