gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest bij de Merwelanden; optredens om de versoepelingen te vieren

0bd5c1f220d1d47f92437472f09c390b

Er mag steeds meer en dat moet gevierd worden! Daarom worden er in Dordrecht vandaag allerlei optredens verzorgd. Vijf Dordtse muzikanten bezoeken tien zorginstellingen om de bewoners te trakteren op een klein feestje.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Bij de Merwelanden worden de vlaggetjes opgehangen en chocolaatjes uitgedeeld. Het grootste deel van de corona-maatregelen is geschrapt en dat zorgt er ook in het tehuis voor dat er meer mogelijk is. Maandenlang mocht er minder bezoek komen en konden er minder activiteiten georganiseerd worden.

Er wordt met een positieve blik naar de toekomst gekeken. En daarbij helpen de klanken van Hollandse hits, gespeeld door Maarten Teeken en zijn band 'De Tranentrekkers', zeker; er wordt flink meegedeind.

De gemeente Dordrecht heeft de optredens georganiseerd, om de versoepelingen van de maatregelen te vieren. En daarnaast alvast een voorproefje te geven op de Dordtse Feesten. Onder die titel worden deze zomer een reeks evenementen gehouden op de Energiekade en het Wantijpark.

Woensdagmiddag vinden er ook nog spontane optredens van sportverenigingen plaats in de binnenstad. Een verslag is binnenkort te zien in het TV Dordrecht Nieuws.


&t=7s

Lees ook

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

fotoalternatievenbrugsluiting

Anders reizen op eerste werkdag met dichte brug: ‘We kunnen huilen, maar schiet niets op’

Terwijl de Papendrechtsebrug nu écht afgesloten is voor al het verkeer, hebben veel reizigers de alternatieve routes al gevonden. Waar het bij Station Stadspolders en de Waterbus aan de Veerdam in Papendrecht nog relatief rustig is, is het maandagochtend vroeg bij de oversteek tussen de Papendrechtse Visschersbuurt en de Dordtse Kerkeplaat een stuk drukker.

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.

overlastgevendgezin

Gezin gelinkt aan drillrap teistert buurt, opnieuw een camera in de straat

Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.