Het dj-duo Wipneus en Pim zette maandagavond het Wantijpark op z'n kop tijdens Palm Parkies.
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.
In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.
De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."
De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.
Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.
Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.