gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feest voor ouderen in de Crabbehoeve

De honderdste deelnemer van organisatie Gouden Dagen, Aafje Welzijn Drechtsteden, organiseerde vandaag een quiz voor ouderen in buurthuis Crabbehoeve.

Vera Willers |  | Aangepast op
De bedoeling van de middag is dat eenzame ouderen meer deel gaan uitmaken van de maatschappij en dus samen kunnen komen in bijvoorbeeld een buurthuis. Dit organiseert Gouden Dagen door heel Nederland in samenwerking met zorginstellingen en buurthuizen die hun ruimtes beschikbaar stellen. Zorginstelling Aafje is actief in Rotterdam en omgeving en richt zich op de eenzame ouderen die nog thuis zitten. Omdat de Crabbehoeve de honderdste locatie is van het initiatief van Gouden Dagen, werd deze middag net even wat groter gevierd. "We zitten al ongeveer op honderddertig locaties in heel Nederland, maar omdat dit de honderdste was, wilden we dat niet zomaar laten gaan er een feestje van maken", zegt Jan Romme, directeur van Gouden Dagen.

Niet alleen vandaag kunnen de ouderen uit de wijk Crabbehof terecht in de Crabbehoeve. "We gaan ervoor zorgen dat de ouderen vaker in de Crabbehoeven een kopje koffie kunnen drinken", zegt Fyetta Damwijk.

Lees ook

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

IMG_7020

Park met Schotse hooglanders open: hekken moeten nieuwe uitbraak voorkomen

Het Dubbelmondepark in Dordrecht is weer open voor wandelaars. Het park is bijna twee weken gesloten geweest, nadat de Schotse hooglanders die daar verblijven uitbraken en op de N3 terechtkwamen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

fotoars

Eén Dordtse zege in vijf duels, maar Ars houdt hoop: ‘Beter elftal dan vorig seizoen’

FC Dordrecht verzamelde slechts vier punten uit de eerste vijf wedstrijden en kreeg daarin liefst zestien tegengoals. Toch is technisch manager Sjoerd Ars tevreden met de zomerse transferperiode en vindt dat er ‘een beter elftal dan vorig seizoen’ op het veld staat. “De play-offs zijn gewoon haalbaar.”

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.