Dordrecht, Netherlands

Feestje na zwemvierdaagse

De zwemvierdaagse in het Wantijbad sluit vanavond af met een feestje. Iedereen mag verkleed komen en deelnemers krijgen hun medaille en wat te drinken.
Petra Scheurwater | 18 augustus 2017 13:25 | Aangepast op 18 augustus 2017 13:25
Bij de zwemvierdaagse is het de bedoeling dat zwemmers vier keer een bepaalde afstand zwemmen. Dat variëert van vier baantjes voor 6- en 7-jarigen tot twintig voor geoefende zwemmers.


Al 25 jaar organiseert het zwembad het evenement, waarbij je op tenminste drie avonden moet zwemmen om in aanmerking te komen voor de medaille.

Lees ook

Nog niet alle auto’s uit gesloten Spuihavengarage

Nog niet iedereen heeft zijn auto uit de Spuihavengarage in Dordrecht gehaald. De garage werd half a...

Foutparkerende fietsers op station worden week lang goede kant op gestuurd

De nieuwe fietsenstalling bij Station Dordrecht wordt nog niet gebruikt zoals bedacht is. Veel fiets...

Automobilist rijdt rond met te donkere ruiten en krijgt fikse boete

Het rondrijden met een te donkere voorruit is een automobilist donderdagavond duur komen te staan. H...

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...