Dordrecht, Netherlands

Feyenoord-doelman Ramón ten Hove naar FC Dordrecht

Ramón ten Hove speelt volgend seizoen voor FC Dordrecht. De 20-jarige doelman wordt door Feyenoord voor één seizoen verhuurd. Momenteel is Ten Hove mede door de blessure van Justin Bijlow de derde keeper bij Feyenoord.
Robert van Loon | 10 april 2019 17:00 | Aangepast op 10 april 2019 17:00
Ten Hove heeft in de Kuip nog een contract tot de zomer van 2021. De doelman uit Spijkenisse begon bij vv Hekelingen en speelde tot 2011 in de jeugd van Excelsior.

Ten Hove kwam tot nu toe alleen nog voor Jong Feyenoord in actie al zit hij wel regelmatig op de bank bij het eerste. Omdat Feyenoord, dat een samenwerkingsverband heeft met FC Dordrecht, de doelman ritme wil op laten doen bij Dordrecht is er aan de Krommedijk geen plaats meer voor Bryan Janssen. Zijn contract werd in Dordrecht dan ook niet verlengd.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...