gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feyenoord-huurling stopt met profvoetbal na twee maanden bij FC Dordrecht

9ca0be685deff7cea2ca83be7fedb7fd

Op instagram maakt de twintigjarige Guus Baars bekend te stoppen met profvoetbal. Hij zegt door blessureleed en de coronacrisis te zijn gaan nadenken over andere zaken in het leven en wil die gaan ontdekken. De speler was pas twee maanden actief op de Krommedijk als onderdeel van het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
Guus Baars is een centrale verdediger die als tienjarige voetballer naar de Feyenoord Academy ging. Hij doorliep op Varkenoord alle jeugdteams, maar kreeg na zijn laatste seizoen in de onder 18 last van blessures. Tijdens zijn presentatie liet hij aan Rijnmond weten dat hij zich in de laatste tweeënhalf jaar wat minder ontwikkeld had dan op voorhand gehoopt, maar bij FC Dordrecht wil zijn carrière weer een boost wilde geven.

Bekijk hieronder het opvallende verhaal van Baars op zijn instagram.
Baars maakte in 2013 de overstap van VV Papendrecht naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij kwam tot één officiële wedstrijd in het betaalde voetbal. Tegen Willem II (2-0) speelde hij op 18 augustus 55 minuten mee bij FC Dordrecht. Nu wil hij in de toekomst "dingen aan de kaak stellen die in mijn ogen niet kloppen".

Baars is niet de enige speler waarvan vandaag bekend is geworden dat hij FC Dordrecht verlaat. Pepijn Doesburg verlaat de club om op huurbasis bij VVV Venlo te gaan voetballen. De 22-jarige spits die in de zomer van 2022 transfervrij overkwam van Sparta wordt voor één seizoen verhuurd aan de club uit Limburg met een optie tot koop. Door de recente komst van spits Rene Kriwak wordt zijn kans op speeltijd niet groter en nu wil hij voor zijn eigen kans gaan in Limburg.

Lees ook

nk2026102893A09284

Ongeloof bij FC Dordrecht na nieuwe afgang: ‘De gifbeker moet helemaal leeg‘

Inspiratieloos, kwalitatief onvoldoende en nul stootkracht. Volledig terecht kegelden de amateurs van SC Genemuiden het armoedige FC Dordrecht woensdagavond uit de KNVB Beker. “Deze doet extra pijn”, merkt een gefrustreerde hoofdtrainer Paul Nuijten.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_05_19_03.Still001

Lucinda Brand kondigt afscheid als wielrenner aan, al verlaat ze de sport niet

Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

christels-fireworks-1880042_1920

Zelf vuurwerk afsteken? Het mag nergens in onze streek, behalve in deze gemeente

In geen enkele gemeente in onze streek is het afsteken van vuurwerk door inwoners komende jaarwisseling toegestaan, behalve in de gemeente Molenlanden. Daar zijn er twee kernen die een ontheffing hebben aangevraagd bij de gemeente.