gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feyenoord-huurling stopt met profvoetbal na twee maanden bij FC Dordrecht

9ca0be685deff7cea2ca83be7fedb7fd

Op instagram maakt de twintigjarige Guus Baars bekend te stoppen met profvoetbal. Hij zegt door blessureleed en de coronacrisis te zijn gaan nadenken over andere zaken in het leven en wil die gaan ontdekken. De speler was pas twee maanden actief op de Krommedijk als onderdeel van het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
Guus Baars is een centrale verdediger die als tienjarige voetballer naar de Feyenoord Academy ging. Hij doorliep op Varkenoord alle jeugdteams, maar kreeg na zijn laatste seizoen in de onder 18 last van blessures. Tijdens zijn presentatie liet hij aan Rijnmond weten dat hij zich in de laatste tweeënhalf jaar wat minder ontwikkeld had dan op voorhand gehoopt, maar bij FC Dordrecht wil zijn carrière weer een boost wilde geven.

Bekijk hieronder het opvallende verhaal van Baars op zijn instagram.
Baars maakte in 2013 de overstap van VV Papendrecht naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij kwam tot één officiële wedstrijd in het betaalde voetbal. Tegen Willem II (2-0) speelde hij op 18 augustus 55 minuten mee bij FC Dordrecht. Nu wil hij in de toekomst "dingen aan de kaak stellen die in mijn ogen niet kloppen".

Baars is niet de enige speler waarvan vandaag bekend is geworden dat hij FC Dordrecht verlaat. Pepijn Doesburg verlaat de club om op huurbasis bij VVV Venlo te gaan voetballen. De 22-jarige spits die in de zomer van 2022 transfervrij overkwam van Sparta wordt voor één seizoen verhuurd aan de club uit Limburg met een optie tot koop. Door de recente komst van spits Rene Kriwak wordt zijn kans op speeltijd niet groter en nu wil hij voor zijn eigen kans gaan in Limburg.

Lees ook

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

23547e040be5666e49d0ff4de785e9ea

27 niet-ingeschreven personen aangetroffen na woningcontrole

In meerdere wijken in Papendrecht hebben handhavers en toezichthouders 36 verschillende woningen gecontroleerd. In 29 van deze woningen bleek iets niet in de haak te zijn. Zo werden in totaal 27 niet-ingeschreven personen aangetroffen.

fotozonsverduisteringg

Zonsverduistering trekt veel bekijks: 'Het lijkt wel op een teennagel'

De grootste zonsverduistering sinds 1999. Honderden mensen keken woensdagavond op verschillende plekken in Dordrecht naar dit bijzondere fenomeen, zoals aan de Dokweg of bij Sterrenwacht Mercurius. Een ‘once-in-a-lifetime experience’: "Heel gaaf om te zien, ik had het niet zo verwacht."

PSX_20260805_194332

Kind overleden na aanrijding met bezorgbusje

Een kindje is woensdag overleden na een aanrijding met een bestelwagen in Dordrecht. Het slachtoffer is nog gereanimeerd, maar dat mocht niet meer baten.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.