Dordrecht, Netherlands

Feyenoord-huurling stopt met profvoetbal na twee maanden bij FC Dordrecht

Op instagram maakt de twintigjarige Guus Baars bekend te stoppen met profvoetbal. Hij zegt door blessureleed en de coronacrisis te zijn gaan nadenken over andere zaken in het leven en wil die gaan ontdekken. De speler was pas twee maanden actief op de Krommedijk als onderdeel van het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord.
Trevyn van Houwelingen | 31 augustus 2023 15:26 | Aangepast op 31 augustus 2023 15:26
Guus Baars is een centrale verdediger die als tienjarige voetballer naar de Feyenoord Academy ging. Hij doorliep op Varkenoord alle jeugdteams, maar kreeg na zijn laatste seizoen in de onder 18 last van blessures. Tijdens zijn presentatie liet hij aan Rijnmond weten dat hij zich in de laatste tweeënhalf jaar wat minder ontwikkeld had dan op voorhand gehoopt, maar bij FC Dordrecht wil zijn carrière weer een boost wilde geven.

Bekijk hieronder het opvallende verhaal van Baars op zijn instagram.
Baars maakte in 2013 de overstap van VV Papendrecht naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij kwam tot één officiële wedstrijd in het betaalde voetbal. Tegen Willem II (2-0) speelde hij op 18 augustus 55 minuten mee bij FC Dordrecht. Nu wil hij in de toekomst "dingen aan de kaak stellen die in mijn ogen niet kloppen".

Baars is niet de enige speler waarvan vandaag bekend is geworden dat hij FC Dordrecht verlaat. Pepijn Doesburg verlaat de club om op huurbasis bij VVV Venlo te gaan voetballen. De 22-jarige spits die in de zomer van 2022 transfervrij overkwam van Sparta wordt voor één seizoen verhuurd aan de club uit Limburg met een optie tot koop. Door de recente komst van spits Rene Kriwak wordt zijn kans op speeltijd niet groter en nu wil hij voor zijn eigen kans gaan in Limburg.

Lees meer over:

Voetbal|huurling|FC Dordrecht|

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

VV Heerjansdam 80 jaar: ‘Eerst de koeienvlaaien opruimen, dan voetballen’

De Duitse bezetter is pas twee dagen het land uit, of in Heerjansdam wordt op 13 juni 1945 de plaat...

FC Dordrecht vindt in Jong AZ'er tweede zomerse aanwinst

Jurre van Aken is de tweede zomeraanwinst van FC Dordrecht. De 22-jarige vleugelverdediger komt tran...

FC Dordrecht start seizoen met wedstrijden tegen Cambuur, MVV en Jong PSV

FC Dordrecht begint op vrijdag 8 augustus aan het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen tegen SC Ca...

Zo ziet de voorbereiding op het nieuwe seizoen van FC Dordrecht eruit

De oefencampagne van FC Dordrecht richting het nieuwe seizoen is bekend. De Krommedijkclub treft dri...

FC Dordrecht-trainer Boel vertrekt naar Go Ahead Eagles

Trainer Melvin Boel vertrekt na één seizoen bij FC Dordrecht. De 38-jarige oefenmeester verruilt de ...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...