gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feyenoord-huurling stopt met profvoetbal na twee maanden bij FC Dordrecht

9ca0be685deff7cea2ca83be7fedb7fd

Op instagram maakt de twintigjarige Guus Baars bekend te stoppen met profvoetbal. Hij zegt door blessureleed en de coronacrisis te zijn gaan nadenken over andere zaken in het leven en wil die gaan ontdekken. De speler was pas twee maanden actief op de Krommedijk als onderdeel van het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
Guus Baars is een centrale verdediger die als tienjarige voetballer naar de Feyenoord Academy ging. Hij doorliep op Varkenoord alle jeugdteams, maar kreeg na zijn laatste seizoen in de onder 18 last van blessures. Tijdens zijn presentatie liet hij aan Rijnmond weten dat hij zich in de laatste tweeënhalf jaar wat minder ontwikkeld had dan op voorhand gehoopt, maar bij FC Dordrecht wil zijn carrière weer een boost wilde geven.

Bekijk hieronder het opvallende verhaal van Baars op zijn instagram.
Baars maakte in 2013 de overstap van VV Papendrecht naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij kwam tot één officiële wedstrijd in het betaalde voetbal. Tegen Willem II (2-0) speelde hij op 18 augustus 55 minuten mee bij FC Dordrecht. Nu wil hij in de toekomst "dingen aan de kaak stellen die in mijn ogen niet kloppen".

Baars is niet de enige speler waarvan vandaag bekend is geworden dat hij FC Dordrecht verlaat. Pepijn Doesburg verlaat de club om op huurbasis bij VVV Venlo te gaan voetballen. De 22-jarige spits die in de zomer van 2022 transfervrij overkwam van Sparta wordt voor één seizoen verhuurd aan de club uit Limburg met een optie tot koop. Door de recente komst van spits Rene Kriwak wordt zijn kans op speeltijd niet groter en nu wil hij voor zijn eigen kans gaan in Limburg.

Lees ook

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

arkelrechtbank

OM eist 17,5 jaar gevangenisstraf tegen vermoedelijke veiligheidschef van IS uit Arkel

De verdachte zelf ontkent. Maar volgens het Openbaar Ministerie is er genoeg bewijs dat een 41-jarige man uit Arkel tussen 2014 en 2018 een prominente rol speelde bij het schrikbewind van IS in Syrië. Hij zou daarom 17,5 jaar de cel in moeten.

politielekenmerwede

Kapot achterlicht wijst politie op man met openstaande celstraf van 1116 dagen

De politie heeft vorige week zondag een automobilist van de A15 bij Hendrik-Ido-Ambacht geplukt, die nog een celstraf van 1116 dagen had open staan. Hij viel op toen hij in een auto rondreed met een kapot achterlicht.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.