gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Feyenoord-huurling stopt met profvoetbal na twee maanden bij FC Dordrecht

9ca0be685deff7cea2ca83be7fedb7fd

Op instagram maakt de twintigjarige Guus Baars bekend te stoppen met profvoetbal. Hij zegt door blessureleed en de coronacrisis te zijn gaan nadenken over andere zaken in het leven en wil die gaan ontdekken. De speler was pas twee maanden actief op de Krommedijk als onderdeel van het samenwerkingsverband tussen FC Dordrecht en Feyenoord.

Trevyn van Houwelingen |  | Aangepast op
Guus Baars is een centrale verdediger die als tienjarige voetballer naar de Feyenoord Academy ging. Hij doorliep op Varkenoord alle jeugdteams, maar kreeg na zijn laatste seizoen in de onder 18 last van blessures. Tijdens zijn presentatie liet hij aan Rijnmond weten dat hij zich in de laatste tweeënhalf jaar wat minder ontwikkeld had dan op voorhand gehoopt, maar bij FC Dordrecht wil zijn carrière weer een boost wilde geven.

Bekijk hieronder het opvallende verhaal van Baars op zijn instagram.
Baars maakte in 2013 de overstap van VV Papendrecht naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Hij kwam tot één officiële wedstrijd in het betaalde voetbal. Tegen Willem II (2-0) speelde hij op 18 augustus 55 minuten mee bij FC Dordrecht. Nu wil hij in de toekomst "dingen aan de kaak stellen die in mijn ogen niet kloppen".

Baars is niet de enige speler waarvan vandaag bekend is geworden dat hij FC Dordrecht verlaat. Pepijn Doesburg verlaat de club om op huurbasis bij VVV Venlo te gaan voetballen. De 22-jarige spits die in de zomer van 2022 transfervrij overkwam van Sparta wordt voor één seizoen verhuurd aan de club uit Limburg met een optie tot koop. Door de recente komst van spits Rene Kriwak wordt zijn kans op speeltijd niet groter en nu wil hij voor zijn eigen kans gaan in Limburg.

Lees ook

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.

foto 2 opad

Het beste van 'Op Pad Met Ad': deze zomer op TV Dordrecht

Presentator Ad van den Herik geniet van een welverdiende vakantie, een mooie gelegenheid om de beste en leukste afleveringen van ´Op Pad Met Ad' van het afgelopen half jaar nog een keer uit te zenden op TV Dordrecht. We trappen af met zijn bezoek aan de Modelspoorgroep Drechtsteden.

politie 02

Minderjarige jongen gewond na steekpartij op camping

Een minderjarige jongen uit Ridderkerk is vorige week gewond geraakt bij een steekpartij op een camping in het Zeeuwse Scharendijke. Een minderjarige jongen uit Meerssen is opgepakt.

OPMA20260715 Leo Stolk

Super vrijwilliger neemt na 35 jaar afscheid van de omroep

Fotograaf, cameraman en bekende Dordtenaar Leo Stolk is na 35 jaar gestopt als vrijwilliger bij RTV Dordrecht. Hij kon zijn inzet voor de omroep niet langer combineren met zijn werkzaamheden als gemeenteraadslid voor de VSP.

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.

Quooker Ridderkerk

Van start-up tot miljoenenbedrijf: dit is waarom Quooker trouw blijft aan Ridderkerk

De kokend waterkranen van Quooker zijn niet meer weg te denken uit de keukenbranche. Het succesvolle bedrijf verkoopt inmiddels in tientallen landen. Maar verhuizen uit het vertrouwde Ridderkerk? Daar moet het bedrijf niet aan denken. "We houden vast aan onze wortels."