gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fiets gesloopt van gehandicapte jongen

Een jongen van 13 uit Stadspolders zit aan huis gekluisterd sinds zijn speciale fiets is vernield. Hij is geestelijk gehandicapt. Dankzij zijn duizenden euro's kostende speciale driewieler kon hij toch zelfstandig op stap.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De speciale fiets is afgelopen weekend bij zijn ouderlijk huis gestolen en teruggevonden in een naburige sloot. De driewieler is sindsdien onbruikbaar. "Niets doet het meer van de fiets. Ik moest het proberen van de firma die de fiets heeft geleverd. De schade is groot. Alleen het frame is nog goed", schrijft zijn moeder op Facebook, "Alle elektronica is stuk".

Zij hoopt dat iemand de daders heeft gezien. De diefstal moet hebben plaatsgevonden tussen vrijdagavond half twaalf en zaterdagochtend. Via Facebook vraagt zij getuigen zich te melden: "De politie kan nu niets doen, omdat er niets bekend is van de dader(s)."


Foto: Facebook

Lees ook

uysalraad

Uysal niet langer fractievoorzitter PRO Dordrecht: ‘Andere verdeling van mijn tijd’

Abdullah Uysal is niet langer de fractievoorzitter van politieke partij PRO Dordrecht (voorheen GroenLinks/PvdA). Het stokje wordt overgenomen door twee mensen: Frouke de Vries en Sam Pauwels.

hennepkwekerijcrabbehof

Dagenlange lekkage leidt tot ontdekking hennepkwekerij

De politie heeft een hennepkwekerij met meer dan 450 planten ontdekt in de Dordtse wijk Crabbehof. De kwekerij kwam aan het licht door een lekkage, waar de onderbuurman al vijf dagen last van had.

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

hermanj

Deze straat heet, na veroordeling Herman J., weer officieel 'Lage Kade'

De Lage Kade is 'terug' in Hendrik-Ido-Ambacht. De straat werd jarenlang vernoemd naar ex-burgemeester Herman J., maar door zijn veroordeling voor kinderpornobezit kreeg de kade een andere naam.

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.