Dordrecht, Netherlands

Fietsende fietsenmaker terug van weggeweest

Na een aantal weken niet aan het werk te zijn is de fietsende fietsenmaker John Kassing weer terug. Woensdag stond hij weer op het Vogelplein, nadat hij was gestopt na beschuldigingen van diefstal.
Maud Kannekens | 3 oktober 2018 17:21 | Aangepast op 3 oktober 2018 17:21
Die waren niet waar, maar hakten er bij Kassing wel hard in. Veel mensen spoorden hem aan om door te gaan en niet op te geven en nu repareert hij weer fietsen.

Hij is blij dat hij weer aan het werk is en de eerste fietsen worden alweer gerepareerd. Terwijl klanten van John wachten op hun fiets krijgen ze een bakje koffie bij het Nest Café waar hij een samenwerking mee heeft.

In de tussenliggende periode heeft John niet stil gezeten. Samen met buurthuis Het Vogelnest wil hij met een project starten om fietsen te repareren voor mensen met een minimumbudget.

&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...

Sterke hennepgeur leidt tot vondst vuurwapen in busje

Bij de controle van een busje in Dordrecht is zondagavond een vuurwapen gevonden. De inzittenden, dr...

Dordtse wereldkampioenen geëerd met enorme afbeelding in Sportboulevard

Drie lokale sporthelden krijgen een plek in de 'hall of fame' van de Dordtse Sportboulevard. Na onde...

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...