Dordrecht, Netherlands

Fietsende fietsenmaker terug van weggeweest

Na een aantal weken niet aan het werk te zijn is de fietsende fietsenmaker John Kassing weer terug. Woensdag stond hij weer op het Vogelplein, nadat hij was gestopt na beschuldigingen van diefstal.
Maud Kannekens | 3 oktober 2018 17:21 | Aangepast op 3 oktober 2018 17:21
Die waren niet waar, maar hakten er bij Kassing wel hard in. Veel mensen spoorden hem aan om door te gaan en niet op te geven en nu repareert hij weer fietsen.

Hij is blij dat hij weer aan het werk is en de eerste fietsen worden alweer gerepareerd. Terwijl klanten van John wachten op hun fiets krijgen ze een bakje koffie bij het Nest Café waar hij een samenwerking mee heeft.

In de tussenliggende periode heeft John niet stil gezeten. Samen met buurthuis Het Vogelnest wil hij met een project starten om fietsen te repareren voor mensen met een minimumbudget.

&frags=pl%2Cwn

Lees ook

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...

Flinke klap langs A15, bestuurder aangehouden voor rijden onder invloed

Een busje is maandagmiddag tegen een stilstaande vrachtwagen gebotst. Het ongeluk gebeurde om 15.30 ...

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Een motorrijder is maandagochtend aan zijn verwondingen overleden na een botsing met een auto in Zwi...