Dordrecht, Netherlands

Fietsende fietsenmaker terug van weggeweest

Na een aantal weken niet aan het werk te zijn is de fietsende fietsenmaker John Kassing weer terug. Woensdag stond hij weer op het Vogelplein, nadat hij was gestopt na beschuldigingen van diefstal.
Maud Kannekens | 3 oktober 2018 17:21 | Aangepast op 3 oktober 2018 17:21
Die waren niet waar, maar hakten er bij Kassing wel hard in. Veel mensen spoorden hem aan om door te gaan en niet op te geven en nu repareert hij weer fietsen.

Hij is blij dat hij weer aan het werk is en de eerste fietsen worden alweer gerepareerd. Terwijl klanten van John wachten op hun fiets krijgen ze een bakje koffie bij het Nest Café waar hij een samenwerking mee heeft.

In de tussenliggende periode heeft John niet stil gezeten. Samen met buurthuis Het Vogelnest wil hij met een project starten om fietsen te repareren voor mensen met een minimumbudget.

&frags=pl%2Cwn

Meest gelezen

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

Redactie Streekomroep | 4 feb 2026 10:18

Verkoop clubtopscorer FC Dordrecht levert opnieuw recordbedrag op

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 3 feb 2026 11:30

Lees ook

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus moet uitkomst bieden: ‘We tillen onszelf een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...

Reeks autobranden houdt aan: Range Rover in vlammen op

Een auto is in de nacht van zondag in maandag verwoest door brand in Dordrecht. Dat gebeurde even vo...

Minder intercity's tussen Dordrecht en Rotterdam

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal moesten maandagochtend rekening houden met vertragi...

‘De Dort’ hangt eindelijk op de plek waar het begon

Een uniek schilderij is na 200 jaar terug in de stad dat het voorstelt. ‘Dort or Dordrecht: The Dort...

'Ouwe Jonges' opmerkelijk tam

Wie weer rekent op heftige discussie tot laaiende ruzie in Ouwe Jonges Krentebrood komt dit keer bed...