gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fietsenwinkel station moet weg

NS voert een kort geding tegen de eigenaar van de fietsenwinkel bij het station om die zaak daar weg te krijgen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Sinds 2003 runt eigenaar Zwaan daar de fietsenstalling. Die heeft hij op verzoek van de NS overgenomen. In 2010 kwam daar de fietsenhandel bij, met inmiddels tien werknemers. Dat was volgens Zwaan ook op verzoek van NS. Nu heeft NS in 2013 besloten alle fietsenstallingen een uniforme uitstraling te geven en heeft daarom de contracten met de beheerders opgezegd. Zwaan weigert echter uit Dordrecht te verdwijnen en gaat niet akkoord met de regeling die de NS wil treffen. Daar is twee keer over gepraat, maar dat heeft niet tot een oplossing geleid. Nu moet de rechter zich er over buigen. De zaak dient dinsdag bij de rechtbank in Rotterdam.

Zwaan heeft al wel met zijn Rotterdamse vestiging moeten verkassen van het Centraal Station naar het Groothandelsgebouw.

Lees ook

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

jdg_04-08-26_inlaat_Kinderdijk_1I6A2423

Dit merken we in de streek van de aanhoudende droogte

We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.