Dordrecht, Netherlands

Fietser aangereden op Chico Mendesring

Op de Chico Mendesring is vanochtend een jongen aangereden door een auto. Dat gebeurde op een oversteekplaats voor fietsers.
Peter Tromp | 20 april 2017 11:09 | Aangepast op 20 april 2017 11:09
Op de Chico Mendesring is vanochtend een jongen aangereden door een auto. Dat gebeurde op een oversteekplaats voor fietsers. Het ongeluk vond plaats rond negen uur vanochtend. De jongen had pijn in zijn buik. Uiteindelijk bleek hij alleen schaafwonden te hebben opgelopen.

De automobilist stopte voor de oversteek om een fietser over te laten steken, maar hij zag een tweede fietser over het hoofd.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...