Dordrecht, Netherlands

Fietser aangereden op Chico Mendesring

Op de Chico Mendesring is vanochtend een jongen aangereden door een auto. Dat gebeurde op een oversteekplaats voor fietsers.
Peter Tromp | 20 april 2017 11:09 | Aangepast op 20 april 2017 11:09
Op de Chico Mendesring is vanochtend een jongen aangereden door een auto. Dat gebeurde op een oversteekplaats voor fietsers. Het ongeluk vond plaats rond negen uur vanochtend. De jongen had pijn in zijn buik. Uiteindelijk bleek hij alleen schaafwonden te hebben opgelopen.

De automobilist stopte voor de oversteek om een fietser over te laten steken, maar hij zag een tweede fietser over het hoofd.

Lees ook

Rem op verwijderen speelplekken: ‘Wachten eerst politieke discussie af’

Er verdwijnen voorlopig geen speelplekken meer in Dordrecht. De gemeente heeft elf minder populaire ...

Hier komen honderden laadpalen, maar vind jij dat een goed idee?

Wat zijn geschikte en gewenste plekken voor nieuwe laadpalen? Die vraag stelt de gemeente Dordrecht ...

Is dit Jubal 3.0? ‘Zoveel spelende leden bij elkaar heb ik nog nooit gezien’

Muziekvereniging Jubal lijkt met succes een nieuwe weg ingeslagen. Vorig jaar kon voor het eerst in ...

Duurzaam, gratis én verbindend: ruiltas al vijf jaar in Dordts straatbeeld

Niet meer naar een drukke winkelstraat en geen stress in het pashokje: steeds meer inwoners sluiten ...

Opnieuw illegale prostitutie aangetroffen in Papendrecht

Voor de tweede keer in een paar weken tijd is in Papendrecht illegale prostitutie aangetroffen in ee...

Optimisme bij De Plucheplakkers, over punten en miljoenen

FC Dordrecht boekt twee overwinningen op rij en is dit kalenderjaar nog ongeslagen. Daarom staan de ...