Dordrecht, Netherlands

Fietspad dicht tussen Crabbehof en Sterrenburg

Station Zuid is vanaf maandag voor de rest van de maand minder goed bereikbaar. Ook het fietspad onder het station door richting Sterrenburg is dicht.
Peter Tromp | 29 april 2016 15:02 | Aangepast op 29 april 2016 15:02
Het fietspad aan de overkant, aan de kant van het muziekcentrum en de manege, is wel open. Daarvandaan moet je ook het station op. Dat geldt ook voor voetgangers. Het betekent wel dat je een omweg moet maken om aan de overkant van de Galileilaan te komen.


Het fiets- en voetpad is dicht vanwege de aanleg van het warmtenet. Omleidingen staan met borden aangegeven. Het kan zijn dat de afsluiting langer duurt als het weer tegenzit.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...