Dordrecht, Netherlands

Fietspad dicht tussen Crabbehof en Sterrenburg

Station Zuid is vanaf maandag voor de rest van de maand minder goed bereikbaar. Ook het fietspad onder het station door richting Sterrenburg is dicht.
Peter Tromp | 29 april 2016 15:02 | Aangepast op 29 april 2016 15:02
Het fietspad aan de overkant, aan de kant van het muziekcentrum en de manege, is wel open. Daarvandaan moet je ook het station op. Dat geldt ook voor voetgangers. Het betekent wel dat je een omweg moet maken om aan de overkant van de Galileilaan te komen.


Het fiets- en voetpad is dicht vanwege de aanleg van het warmtenet. Omleidingen staan met borden aangegeven. Het kan zijn dat de afsluiting langer duurt als het weer tegenzit.

Meest gelezen

Illegaal bordeel Vincent van Goghstraat gesloten

Redactie RTV Dordrecht | 20 sep 2023 12:41

Lees ook

Stoppen met roken blijft moeilijk: 'We hebben nog een lange weg te gaan'

Stoppen met roken. Het blijft voor veel rokers een moeilijke opgave. Dat blijkt ook uit de verhalen ...

Waterbus stopt weer aan de Hooikade

Goed nieuws voor reizigers: vanaf 2 oktober wordt de halte Hooikade weer opgenomen in de (winter) di...

Vuurwerkresten gevonden na explosie in bunker: ‘Alsof er een vliegtuig neerstortte’

Een explosie in een bunker aan de zuidkant van Dordrecht heeft zondagavond voor een enorme knal gezo...

Rouwstoet door centrum van Dordrecht als protest tegen Chemours

Een bonte rouwstoet vertrok op zaterdag 23 september vanaf het Stationsplein om een ronde door het c...

FC Dordrecht is beter dan in vorige seizoenen, 'maar mentaal nog een stap maken'

Kwaliteit genoeg, maar 'de echte wil om te winnen' ontbreekt af en toe nog bij FC Dordrecht. Dat con...

Bewoners Wielwijk meten klimaatverandering in eigen wijk

Wielwijk doet mee aan een Europees burgerwetenschapsprogramma, dat onderzoek doet naar klimaatverand...