Dordrecht, Netherlands

Fietspad Nicolaas Maessingel verdwijnt

Het fietspad aan de Nicolaas Maessingel wordt vanaf dinsdag aan beide zijden weggehaald. De gemeente wil daar de komende maanden een groenstrook aanleggen.
Kees Rijborz | 16 januari 2017 11:38 | Aangepast op 16 januari 2017 11:38
In overleg met de buurtbewoners is een plan ontwikkeld om het fietspad op te heffen. Tijdens een bijeenkomst zijn hier geen negatieve reacties op gekomen.


In de groenstrook worden doorgangen aangelegd zodat de parkeerplaatsen langs de Nicolaas Maessingel goed bereikbaar blijven. De wijziging van dit stuk openbare ruimte past in het beleid van de gemeente om meer groen in de stad te brengen.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Bij een wasstraat aan de Merwedestraat is maandagmiddag een vechtpartij uitgebroken. Er zou ook een ...

Na maanden doet de lift op dit station het eindelijk weer

Reizigers kunnen na maanden weer gebruik maken van de lift op station Sliedrecht Baanhoek. De veroud...

Dat is balen: hooi blokkeert rijstrook A15

Weggebruikers op de A15 bij Hardinxveld-Giessendam liepen maandagmiddag vertraging op richting Ridde...