Dordrecht, Netherlands

Fietspad Nicolaas Maessingel verdwijnt

Het fietspad aan de Nicolaas Maessingel wordt vanaf dinsdag aan beide zijden weggehaald. De gemeente wil daar de komende maanden een groenstrook aanleggen.
Kees Rijborz | 16 januari 2017 11:38 | Aangepast op 16 januari 2017 11:38
In overleg met de buurtbewoners is een plan ontwikkeld om het fietspad op te heffen. Tijdens een bijeenkomst zijn hier geen negatieve reacties op gekomen.


In de groenstrook worden doorgangen aangelegd zodat de parkeerplaatsen langs de Nicolaas Maessingel goed bereikbaar blijven. De wijziging van dit stuk openbare ruimte past in het beleid van de gemeente om meer groen in de stad te brengen.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...