Dordrecht, Netherlands

Fietsster gewond door ongeluk bij verkeersobstakels in Dubbeldam

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een ongeluk op de Dubbelsteynlaan West in Dubbeldam. Wat er precies gebeurde is niet duidelijk, maar de fietsster is vermoedelijk uitgegleden over het wegdek bij de verkeerspaaltjes en vluchtheuvels in de straat.
Corrado Francke | 9 november 2022 18:00 | Aangepast op 9 november 2022 15:41
De vrouw is met een ambulance naar het Albert Schweitzer ziekenhuis beland. Voor het ongeluk werd ook een traumahelikopter opgeroepen, maar die hoefde niet meer te landen.

De gemeente legde in oktober op die plek obstakels neer na vragen van het CDA over de verkeersveiligheid. Daarvoor moesten fietsters tussen het autoverkeer zigzaggen. Volgens sommige bewoners is de situatie, ook na de aanpassingen, nog steeds gevaarlijk.

De Verenigde Senioren Partij (VSP), zo laat raadslid Leo Stolk weten, is van plan vragen te stellen over de huidige situatie.

Lees ook

Mannen verrast door hoogwater Biesbosch

Twee mannen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag in de Biesbosch in de problemen gekomen toen he...

Chauffeur ontdekte dat zijn shovel in brand vloog: 'Hij is vooral geschrokken'

In een loods aan de Julianahaven in Dordrecht is woensdagochtend brand uitgebroken. Het vuur aan de ...

Drukke avondspits op A15 dinsdag, mede door ongeluk

Tussen Gorinchem en Sliedrecht heeft dinsdagmiddag een enorme file gestaan. Een aanrijding tussen ee...

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag iets na half vier uitgerukt voor een brandmelding in de Wijnstraat ...

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Op de Mijlweg in Dordrecht is woensdagochtend een personenauto tegen een verkeerslicht geknald. De w...

Grote brand in dak van huizen Fregatstraat

In het dak van twee huizen in de Dordtse Fregatstraat heeft zaterdagmiddag een flinke brand gewoed. ...