Dordrecht, Netherlands

Fietsvereniging De Mol organiseert vrouwenfietsdag

Fietsvereniging De Mol houdt 11 mei een speciale fietsdag voor vrouwelijke bezitters van een racefiets. Er is een programma samengesteld voor alle fietsers van niveau beginner tot professioneel.
Robert van Loon | 27 maart 2019 14:33 | Aangepast op 27 maart 2019 14:33
Wielrenster en Nederlands kampioen veldrijden Lucinda Brand is ook aanwezig. In februari werd ze tweede bij het WK veldrijden. Er is een meet and greet met haar en ze geeft een training voor de gevorderde fietssters.


Op de fietsdag komen trainingen, workshops over voeding, trainen, blessures en onderhoud. Ook is er een korte tocht en zijn er stands met kleding, fietsen en ander materiaal. Meekomende kinderen en mannen hoeven zich niet te vervelen, ook voor hun zijn er activiteiten. Er is een crèche en verschillende onderdelen zijn toegankelijk voor mannen.


Aanmelden voor de fietsdag is verplicht en kan via de vereniging.

Lees ook

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...