Dordrecht, Netherlands

Fietsvierdaagse van start

Honderden fietsliefhebbers uit binnen- en buitenland zijn dinsdag begonnen aan de Dordtse Fietsvierdaagse. De tocht die jaarlijks wordt georganiseerd door Ronduit Dordrecht voert vandaag door de stad zelf.
Marjolein Vos | 29 mei 2018 15:54 | Aangepast op 29 mei 2018 15:54
Morgen fietsen de deelnemers langs de forten in de regio, donderdag volgen de Ommelanden en vrijdag ten slotte wordt een molentocht gemaakt.


Verschillende afstanden

Dagelijks kan er gekozen worden voor drie afstanden 30,50 en 80 kilometer. De vierdaagse wordt dit jaar voor de zesde keer gehouden. De jongste deelnemer dit jaar is 24, de oudste 85.

In verband met het warme weer worden de deelnemers extra in de gaten gehouden. "Bij deze warmte moet genoeg gedronken worden," zegt de organisatie. Voor de laatste informatie kunt u de

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...