Dordrecht, Netherlands

Fietsvierdaagse van start

Honderden fietsliefhebbers uit binnen- en buitenland zijn dinsdag begonnen aan de Dordtse Fietsvierdaagse. De tocht die jaarlijks wordt georganiseerd door Ronduit Dordrecht voert vandaag door de stad zelf.
Marjolein Vos | 29 mei 2018 15:54 | Aangepast op 29 mei 2018 15:54
Morgen fietsen de deelnemers langs de forten in de regio, donderdag volgen de Ommelanden en vrijdag ten slotte wordt een molentocht gemaakt.


Verschillende afstanden

Dagelijks kan er gekozen worden voor drie afstanden 30,50 en 80 kilometer. De vierdaagse wordt dit jaar voor de zesde keer gehouden. De jongste deelnemer dit jaar is 24, de oudste 85.

In verband met het warme weer worden de deelnemers extra in de gaten gehouden. "Bij deze warmte moet genoeg gedronken worden," zegt de organisatie. Voor de laatste informatie kunt u de

Lees ook

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...