gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fijn Koningsdag-feestje op terras The Movies

Het Movies Café en restaurant Daantje hebben samen het initiatief genomen voor een feestje op het terras van The Movies, omringd door de vrijmarkt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Er is muziek van Dordtse bodem, er is wat te drinken en er is eten van Daantje, 100% plantaardig.

Vanaf 12.30 uur treedt Kees Elsman op met zijn Bad Case & the Roadies. Zij spelen covers van grote artiesten op hun eigen manier.

Ilona Snip heeft samen met gitarist Tom Punt een programma onder de naam Thisgirlslife. Inspiratie haalt ze uit kleine dagelijkse dingen en maakt daar boeiende nummers van.

Het popkoor Kooriander van Randy Derkhof treedt op, evenals OUD, Official Ukulele Orchestra Dordrecht. Ook een goede bekende in de stad.

Het eten tenslotte is volledig vegetarisch en wordt door Daantje live op tafel getoverd. Bitterballen, sate en burgers of een taartpunt, allemaal verkrijgbaar.

Natuurlijk is er ook nog een filmpje te pakken. De hele dag door wordt de documentaire Tomorrow vertoond, een verzameling boeiende initiatieven van over de hele wereld die de omgang met onze aarde verbeteren.

Dit alles bij The Movies, gratis en voor niks op Koningsdag, 27 april.

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

michelinsterchefkok

De Gieser Wildeman behoudt Michelinster, geen nieuwe sterrenrestaurants in de streek

Restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos blijft het enige restaurant met een Michelinster in de streek. Marco van der Wijngaard, sinds vorig jaar chef-kok van het restaurant, behield vorig jaar de Michelinster die in 2006 was behaald door de oud-eigenaren. Ook dit jaar blijft deze ster van kracht, blijkt na de uitreiking van de Michelinsterren in Maastricht.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

artikel foto

Kleine hulpmiddelen maken langer thuis wonen makkelijker

Hoe blijf je comfortabel en zelfstandig wonen als dagelijkse handelingen door het ouder worden moeilijker worden? De oplossing zit vaak in kleine aanpassingen. Van slimme hulpmiddelen tot praktische veranderingen in huis: in de Slim langer thuis-woning in Sliedrecht ontdekken bezoekers hoe ze het dagelijks leven een stuk gemakkelijker kunnen maken.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

foto speelplekken ALB

Groot kinderprotest bij gemeentehuis: ‘Speeltuinen moeten gewoon blijven’

Harde muziek, veel toeters, fluitjes en borden met leuzen erop. Zo gaat het er dinsdagavond voor het gemeentehuis in Alblasserdam aan toe. Daar protesteren dan tientallen kinderen tegen het besluit van de gemeente om van 12 speeltuinen de toestellen weg te halen. ‘Goed dat jullie hier staan.’