Door een storing aan de Wantijbrug zijn er dinsdagmiddag lange files ontstaan op de N3. De weg was in beide richtingen afgesloten.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.
Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.
Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.
Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.
Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”
Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.