Dordrecht, Netherlands

Files op Spuiboulevard

Afvalverwerker HVC is al een paar weken bezig met werkzaamheden op de Spuiboulevard. De weg ligt open zodat er een warmtenet kan worden aangebracht.
Carlijn Kruidhof | 28 maart 2017 17:29 | Aangepast op 28 maart 2017 17:29
Vooral op zaterdag ondervinden lokale bewoners en toeristen overlast van de werkzaamheden. Maar, benadrukt projectmanager Arie Visser, zijn er erg weinig klachten binnengekomen.

Wethouder Rik van der Linden begrijpt dat de files vervelend zijn, maar is blij dat Dordrecht straks van een warmtenet is voorzien. 


Het project is in 2014 gestart, maar het werk aan de binnenstad, en daarmee het verkeersoponthoud, begon in februari. Naar verwachting zullen de werkzaamheden in de binnenstad tot en met juli duren. 

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Redactie Streek 56 | Jasper Kluten | 8 jan 2026 17:05

Lees ook

Dordtse raad blikt terug op gladheidsbestrijding: ‘Veel verbetering mogelijk’

“We gaan de routekaart voor dit weer nogmaals evalueren”, belooft wethouder Marc Merx aan de raad. V...

LUISTER: ‘Ik word door ouderen uitgescholden.’ Een podcast over fatbikejeugd

Ze zouden ouderen omverrijden, spugen, schelden of zelfs een supermarkt binnenrijden. Of je het nu m...

Op de markt van je zooi af: bij deze mobiele milieuwagen kan het

Geen tijd of mogelijkheid om met je chemisch- of elektrisch afval naar een milieustraat te rijden? I...

Jonge dealer op heterdaad betrapt: grote hoeveelheid drugs in auto

De politie van Dordrecht heeft een jonge drugsdealer op heterdaad betrapt. Dat gebeurde al op donder...

Opnieuw peperdure behandeling voor Jetske, maar die wordt niet vergoed: 'Oneerlijk'

Jetske Postma is opzoek naar geld voor een peperdure behandeling in het buitenland. Aankomende donde...

Nieuwe Kinderraad geïnstalleerd: ‘Geen beleid over kinderen, maar mét ze’

“Ik beloof dat...”, spreken 18 nieuwe Kinderraadsleden de burgemeester van Sliedrecht toe. De Kinder...