Dordrecht, Netherlands

Files op Spuiboulevard

Afvalverwerker HVC is al een paar weken bezig met werkzaamheden op de Spuiboulevard. De weg ligt open zodat er een warmtenet kan worden aangebracht.
Carlijn Kruidhof | 28 maart 2017 17:29 | Aangepast op 28 maart 2017 17:29
Vooral op zaterdag ondervinden lokale bewoners en toeristen overlast van de werkzaamheden. Maar, benadrukt projectmanager Arie Visser, zijn er erg weinig klachten binnengekomen.

Wethouder Rik van der Linden begrijpt dat de files vervelend zijn, maar is blij dat Dordrecht straks van een warmtenet is voorzien. 


Het project is in 2014 gestart, maar het werk aan de binnenstad, en daarmee het verkeersoponthoud, begon in februari. Naar verwachting zullen de werkzaamheden in de binnenstad tot en met juli duren. 

Meest gelezen

Man steelt pinpas van Dordtse school en pint bij Ajax-winkel

Redactie Streek 56 | Bureau Rijnmond | 10 okt 2025 14:00

Lees ook

Schaken met of zonder bier? Het grote dilemma tijdens dit toernooi

Een schaaktoernooi tijdens een kroegentocht. Het klinkt als een bijzondere combinatie, maar zaterdag...

Maatregelen na brand en explosie Groot-Ammers, mogelijk einde huurcontract

Een bewoner van Groot-Ammers, waar de afgelopen tijd twee explosies waren, moet wellicht het huis ui...

Vertraging op N3 door kapotgereden slagboom, file op A15 na ongeluk

Automobilisten op de N3 richting Papendrecht kwamen maandagmiddag in de file terecht. Door een kapot...

Gemeente plaatst camera bij regenboogzebrapad

De gemeente Papendrecht heeft een camera geplaatst bij het regenboogzebrapad op de Veerweg. Dit gebe...

Motorrijder scheurt met 108 km/u over weg waar je 50 mag

Een motorrijder in Sliedrecht heeft vrijdagavond zijn rijbewijs moeten inleveren. Hij reed met 108 k...

Explosie bij huis in Ridderkerk

Bij een huis in Ridderkerk is zondagochtend vroeg een explosie geweest. Dat gebeurde rond 03.45 uur ...