Dordrecht, Netherlands

Files op Spuiboulevard

Afvalverwerker HVC is al een paar weken bezig met werkzaamheden op de Spuiboulevard. De weg ligt open zodat er een warmtenet kan worden aangebracht.
Carlijn Kruidhof | 28 maart 2017 17:29 | Aangepast op 28 maart 2017 17:29
Vooral op zaterdag ondervinden lokale bewoners en toeristen overlast van de werkzaamheden. Maar, benadrukt projectmanager Arie Visser, zijn er erg weinig klachten binnengekomen.

Wethouder Rik van der Linden begrijpt dat de files vervelend zijn, maar is blij dat Dordrecht straks van een warmtenet is voorzien. 


Het project is in 2014 gestart, maar het werk aan de binnenstad, en daarmee het verkeersoponthoud, begon in februari. Naar verwachting zullen de werkzaamheden in de binnenstad tot en met juli duren. 

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...

Lego-fans opgelet: inwoners mogen eigen gemeente in steentjes nabouwen voor tentoonstelling

Museum Ridderkerk Oudheidkamer zoekt mensen die Ridderkerkse gebouwen willen nabouwen met legoblokje...

Vrachtverkeer over spoor en bussen over vluchtstrook: hoe zijn gevolgen brugsluiting op te vangen?

Het Papendrechtse gemeentebestuur komt te weinig met alternatieve routes tijdens de sluiting van de ...