gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Finale The Next Gem bij TV Dordrecht

Het is tijd voor de finale van 'The Next Gem', de hiphopwedstrijd van de Popcentrale. TV Dordrecht zond eerder de voorrondes uit, en zaterdag 3 juli is het dan tijd voor de grote ontknoping.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De talentenjacht is verzonnen door Gson, die met zijn idee jonge talenten een podium wil geven en ze hiermee ondersteuning wil bieden door middel van een carrièreboost. Wie wint, wacht iets moois: studiotijd, artist coaching en een professionele foto- en clipshoot. "Ik weet dat je als jonge artiest niet altijd de middelen hebt om je carrière verder te helpen, dat is de reden waarom ik met dit idee bij R-Newt ben gekomen", aldus Gson. Zelf kreeg hij als jonge rapper ondersteuning bij de Popcentrale.

Na vele inzendingen zijn zestien deelnemers geselecteerd, die verdeeld over twee voorrondes de strijd met elkaar aangingen voor in totaal zes finaleplekken. De finalisten zijn: ¥PK Shiva, Seram, Superisha, V1NCE, RSF, FRED MAYBE.

Zaterdag 3 juli is de finale vanaf 18:00 uur na het TV Dordrecht-nieuws te zien. Inschrijvingen voor een nieuwe The Next Gem zijn inmiddels geopend!

Lees ook

erikpeeters

Na gedoe om aankoop van huis in verdwijnend dorp, kijken Terrence en Lindsey positief naar de toekomst

Voor even waren Lindsey (31) en Terrence (31) uit Papendrecht eind vorig jaar ‘wereldnieuws’ in Nederland. Het stel haalde alle voorpagina’s toen ze, net nadat ze een huis hadden gekocht in Moerdijk, te horen kregen dat het dorp zou gaan verdwijnen. “We hebben besloten om ons te richten op de toekomst en ons leven niet te laten bepalen door onzekerheid.”

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

Jos verenigingsspeld

Jos (62) zet zich al 45 jaar in voor deze basketbalvereniging en krijgt onderscheiding

Groot feest bij basketbalvereniging River Trotters in Hardinxveld-Giessendam. Daar is de 62-jarige Jos Baggerman in het zonnetje gezet voor zijn 45-jarige inzet voor de club. Als blijk van waardering heeft hij een verenigingsspeld met oorkonde van de Nederlandse Basketball Bond gekregen. "Een totale verrassing."

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

WhatsApp Image 2026-08-06 at 21.32.10

Veel rook door schrootbrand bij recyclingbedrijf

Bij een recyclingbedrijf in het havengebied in Dordrecht heeft donderdagavond een grote brand gewoed in een hoop schroot. De brandweer rukte massaal uit om het vuur te bestrijden.