Dordrecht, Netherlands

Flatvaller nog niet verhoord

Het is nog steeds niet duidelijk of de man die zaterdag van de bovenste verdieping uit een flat viel is geduwd, gevallen of zelf is gesprongen.
Peter Tromp | 24 juli 2017 16:27 | Aangepast op 24 juli 2017 16:27
De man overleefde de val. Hij ligt in het ziekenhuis, maar de politie heeft hem nog niet kunnen verhoren. Zijn toestand laat dat nog niet toe.

Het is onduidelijk wat zich in de flat aan de Admiraal De Ruyterweg heeft afgespeeld. Het slachtoffer was daar aanwezig met nog drie anderen. Het gaat om Polen die allemaal wat hadden gedronken. De drie mannen zijn aangehouden.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...