Dordrecht, Netherlands

Flinke files op N3 door slagboom

Een slagboom die precies tussen de cabine en de trailer van een vrachtwagen terecht is gekomen heeft vanochtend gezorgd voor lange files in Dordrecht en Papendrecht.
Leo Roubos | 17 juli 2018 10:54 | Aangepast op 17 juli 2018 10:54
Het gebeurde rond 10.00 uur. De vrachtwagen stond aan de kant van Dordrecht naar Papendrecht. Doordat de slagboom maar half naar beneden stond, bleven aan de andere kant op rood staan. Die lichten kunnen pas uit als alle slagbomen naar boven staan. Dit rode licht werd op den duur door vrijwel alle automobilisten genegeerd.

Volgens Rijkswaterstaat is een monteur onderweg om de slagboom te verwijderen en dit gaat waarschijnlijk tot 12.00 uur duren. Aan beide kanten zijn verkeersleiders aanwezig om het verkeer door te laten rijden.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Meerdere woningen ontruimd na brand in kelderbox

In een kelderbox van een flat in Papendrecht heeft zondagochtend brand gewoed. Vanwege de rook die d...

Liefde en geluk boven alles: zo zag de Dordtse carnavalsoptocht eruit

“In Ooi- en Ramsgat draait het om liefde en geluk”, zo luidt het motto van de carnavalsoptocht in Do...

FC Dordrecht op koers voor periodetitel: ‘Iedereen is betrokken bij doelpunten’

Het klinkt misschien gek, maar FC Dordrecht kan over twee weken al zeker zijn van play-offdeelname. ...

FC Dordrecht blijft winnen en maakt serieuze kans op periodetitel

FC Dordrecht is voorlopig niet te stoppen in 2026. De club zette vrijdagavond FC Emmen met 1-0 opzij...

Man aangehouden nadat politie verkeerde link stuurt

Een 40-jarige man uit Ridderkerk is donderdagavond aangehouden, nadat de politie zelf een fout maakt...

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...