Dordrecht, Netherlands

Flinke investeringen in Energiehuis

In het Energiehuis aan de Noordendijk is het vaak veel te warm of te koud. Daarom wordt binnenkort gestart met het aanpassen van de temperatuurvoorziening. Deze blijkt nu niet goed te regelen te zijn.
Leo Roubos | 14 juni 2018 16:40 | Aangepast op 14 juni 2018 16:40
De kosten voor deze aanpassing bedragen 341.000 euro, nog los van de aanpassingen die gedaan moeten worden voor de brandvoorzieningen door gewijzigde regels. Reden voor de hoge kosten zijn de ingewikkeldheid van het gebouw.

Het College van burgemeester en wethouders is inmiddels akkoord met de kosten. De gemeenteraad moet daar komende dinsdag nog over beslissen.

Een uittrrekbare tribune, die ook gerepareerd moet worden zit nog niet in de kosten verrekend en zal later aan de orde komen. Ook dit kost enkele tonnen.&t=1s

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...