Dordrecht, Netherlands

[F]LUISTER-concert met electronica

In het Dordrechts Museum vindt op zondag 19 juli een bijzonder [F]luister-concert plaats.
Gert van der Steen | 6 juli 2015 12:09 | Aangepast op 6 juli 2015 12:09
Het is een gezamenlijk optreden van Corey Fuller en Stephan Mathieu. Zij combineren omgevingsgeluiden met acoustische instrumenten tot abstracte electronische muziek.

In het voorprogramma treedt Kevin Verwijmeren op. Zijn muziek is gebaseerd op negen drones, die ‘een dromerig soundtrack voor een stedelijk landschap’ vormen.

[F]luister is voortgekomen uit het Urban Explorers festival en brengt verrassende muziek in een kustzinnige omgeving.

Het concert begint op zondag 19 juli om 15.00 uur in De Zaal in het Dordrechts Museum. Kaarten aan de zaal of via de website van het museum.

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...