Dordrecht, Netherlands

FNV beschuldigt wethouder

Volgens FNV Schoonmaak breekt Drechtsteden-portefeuillehouder Mirck zijn belofte om te praten over een oplossing voor de 50 ontslagen schoonmakers van gemeentelijke gebouwen.
Gert van der Steen | 24 december 2015 10:36 | Aangepast op 24 december 2015 10:36
Afgelopen woensdag zegde hij toe om met de bonden, schoonmaakbedrijf GOM, werkgeversvereniging OSB en de voorzitter van de Codecommissie Verantwoord Marktgedrag in de Schoonmaakbranche in gesprek te gaan over een oplossing. Maar nu weigert hij volgens FNV elk overleg.

De schoonmakers van de gemeentelijke panden van de Drechtsteden zijn vanaf 24 december werkloos, omdat de Drechtsteden in het nieuwe jaar de panden willen laten schoonmaken door mensen van de Sociale Werkplaats.

De bond wil nu, dat de politieke partijen in de Drechtraad de wethouder ter verantwoording roepen en hem opdragen alsnog dat gesprek te voeren.

Lees ook

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...

PvdA/GroenLinks doet toch mee aan verkiezingen in Hardinxveld-Giessendam

Onverwachts links geluid in Hardinxveld-Giessendam: PvdA en GroenLinks doen in 2026 toch mee aan de ...

Lotte van Drunen krijgt belangrijkste Nederlandse motorsportprijs

Lotte van Drunen is sinds zaterdag de trotse eigenaar van de Hans de Beaufort-beker. Dat is de belan...

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...