gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FNV schrijft brief

Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente. De bond vindt dat vooral arme mensen onevenredig zwaar worden getroffen als de Rechtswinkel dicht moet. De Rechtswinkel geeft gratis juridisch advies. Volgens het FNV delven mensen het onderspit bij conflicten met overheden en instanties als dit soort gratis advies wegvalt. De bond stuurt regelmatig leden door naar de Rechtswinkel voor advies.

De Rechtswinkel bestaat al sinds 1974. Vanaf januari geeft de gemeente Dordrecht geen subsidie meer. De rechtswinkel is een petitie gestart om dat besluit terug te draaien.


Lees ook

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

De Plucheplakkers

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht in blessuretijd gelijkspelen

Een bittere pil voor FC Dordrecht, dat vrijdagavond met 1-2 leek te gaan zegevieren bij RKC Waalwijk maar in blessuretijd alsnog een tegentreffer slikte. Aflevering 124 van de Plucheplakkers-podcast staat volledig in het teken van het bezoekje Brabant.

concerthewave

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert The Wave

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten. Het mooie weer, de vele bezoekers en de goede sfeer vormden een mooi decor van Big Rivers in Dordrecht. In augustus zijn vier van de bijzondere concerten van dat weekend te zien op TV Dordrecht.

IMG-20260804-WA0032

Man aangehouden in huis Zwijndrecht, nepwapen gevonden

Een man is maandagmiddag aangehouden in zijn huis in Zwijndrecht. Volgens de politie gebeurde dit na een conflict "waarbij een mogelijk vuurwapen werd gezien". Uiteindelijk bleek het om een nepwapen te gaan.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.