gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FNV schrijft brief

Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente. De bond vindt dat vooral arme mensen onevenredig zwaar worden getroffen als de Rechtswinkel dicht moet. De Rechtswinkel geeft gratis juridisch advies. Volgens het FNV delven mensen het onderspit bij conflicten met overheden en instanties als dit soort gratis advies wegvalt. De bond stuurt regelmatig leden door naar de Rechtswinkel voor advies.

De Rechtswinkel bestaat al sinds 1974. Vanaf januari geeft de gemeente Dordrecht geen subsidie meer. De rechtswinkel is een petitie gestart om dat besluit terug te draaien.


Lees ook

PSX_20260805_075056

Drugsactie op bedrijventerrein, zwaarbewapende politie bewaakt pand

Zwaarbewapende eenheden bewaken woensdagochtend de voor- en achterkant van een pand op een Dordts en Zwijndrechts industrieterrein. Volgens een politiewoordvoerder heeft dit te maken met een drugsactie.

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

Pasar Malam keer terug

Pasar Malam trekt recordaantal bezoekers én keert volgend jaar terug

Met naar schatting 120.000 bezoekers is Pasar Malam dit jaar in het Dordtse Weizigtpark een groot succes. Nog nooit trok het evenement zo veel bezoekers. Dat smaakt naar meer volgens de organisatie, want volgend jaar is de Pasar Malam ook in het park, waarschijnlijk van 4 tot en met 8 augustus.

dirkhavenstraat

Supermarkt en slagerij ontruimd na brand

Een supermarkt en naastgelegen slagerij aan de Havenstraat in Ridderkerk zijn maandagochtend ontruimd geweest vanwege brand. Het vuur ontstond tijdens werkzaamheden bij de slagerij. Tientallen mensen moesten naar buiten.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.