gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FNV schrijft brief

Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Vakbond FNV wil dat de Dordrecht de Rechtswinkel aan de Torenstraat blijft subsidiëren. Dat schrijft de bond in een brief aan de gemeente. De bond vindt dat vooral arme mensen onevenredig zwaar worden getroffen als de Rechtswinkel dicht moet. De Rechtswinkel geeft gratis juridisch advies. Volgens het FNV delven mensen het onderspit bij conflicten met overheden en instanties als dit soort gratis advies wegvalt. De bond stuurt regelmatig leden door naar de Rechtswinkel voor advies.

De Rechtswinkel bestaat al sinds 1974. Vanaf januari geeft de gemeente Dordrecht geen subsidie meer. De rechtswinkel is een petitie gestart om dat besluit terug te draaien.


Lees ook

slaapplek

Mensenhandel of uitbuiting? Tientallen niet-ingeschreven personen gevonden

Bij inspecties in verschillende gemeenten in onze streek zijn in totaal 44 personen aangetroffen die niet op het gecontroleerde adres stonden ingeschreven. Om mensenhandel of arbeidsuitbuiting tegen te gaan, hebben handhavers in Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Alblasserdam en Papendrecht deze week tientallen woningen bezocht.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

halloweenfeest verstoord website

Halloweenfeest verstoord door vuurwerkgooiers: politie grijpt in

Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.

webfoto rijkswaterstaat

Duivelseiland wordt renovatieplek voor grote bruggen uit de regio

Een grote, kale vlakte met daarop een graafmachine, een bulldozer en een wals. Op Duivelseiland in Dordrecht, officieel Krabbegors geheten, valt voorlopig nog weinig spectaculairs te zien. Daar komt de komende jaren verandering in: zo wordt onder meer de 300 meter lange boog van de Van Brienenoordbrug naar het eiland gebracht om daar te worden gerenoveerd.