Dordrecht, Netherlands

Fonteinen doen het weer

De fonteinen in Dordrecht zijn bijna allemaal weer aangezet. Veel fonteinen staan in de winterperiode uit. In de eerste week van april worden ze weer aangezet.
Peter Tromp | 4 april 2018 18:00 | Aangepast op 4 april 2018 18:00
De fontein in het Weizigtpark moest eerst worden opgebouwd. 'Een uurtje, dan is hij klaar", zeggen de twee mannen die met een bootje naar de fontein in het midden van de vijver zijn gevaren.

Op het Admiraalsplein blijft de fontein nog even uit. Een zwaan heeft precies op de plek van de fontein een nest gemaakt.

De grote fontein op het Statenplein wordt donderdag aangezet.&t=1s

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...

Streep door isolatiehulp: ‘Alle lopende afspraken geannuleerd’

Inwoners van onze streek kunnen voorlopig geen beroep doen op isolatiehulp vanuit de gemeenten. Het ...

Woning gesloten na vondst harddrugs

Een woning aan de Koolmees in Ridderkerk is maandag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwi...

Baggermuseum en Sliedrechts schip op nationale TV: 'Ontzettend leuke aflevering'

Het Baggermuseum in Sliedrecht is donderdag te zien in Het Klokhuis. Het TV-programma op NPO 3 beste...

Vladislavs wil zijn brood pakken, maar verliest zijn aandacht en doorboort de vangrail

Chaos op de A16 bij Ridderkerk in februari vorig jaar. Een vrachtwagenchauffeur knalt door de vangra...

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...