Dordrecht, Netherlands

Foodtruckfestival Rrrollend Dordt op Otto Dickeplein

Op het Otto Dickeplein wordt vrijdagavond, zaterdag en zondag het foodtruckfestival Rrrollend Dordt gehouden. Men kan er terecht voor allerlei gerechten.
Leo Roubos | 27 juli 2018 17:30 | Aangepast op 27 juli 2018 17:30
Het is een gratis festival dat in 2016 ook al op dezelfde plek te vinden was. Naast allerlei eten en drinken kan men er ook terecht voor entertainment als muziek en een DJ.

Het festival is vrijdagavond vanaf 17.00 uur geopend, op zaterdag van 12.00 tot 21.00 uur en zondag van 12.00 tot 21.00 uur.

Meest gelezen

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...

Rechter fluit provincie terug: Ridderkerk blijft voorlopig uit samenwerkingsverband volkshuisvesting

Het besluit van de provincie Zuid-Holland om Ridderkerk te verplichten zich te houden aan provinciaa...

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Een heldenactie voor een glazenwasser uit Dordrecht. De 54-jarige Peter Tiemans was rustig aan het w...

Mol: sinds begin dit jaar 10 autobranden, maar dader(s) spoorloos

Van in totaal tien autobranden in Dordrecht, zijn er negen aangestoken. Dat schrijft burgemeester Na...