Dordrecht, Netherlands

Foodtruckfestival Rrrollend Dordt op Otto Dickeplein

Op het Otto Dickeplein wordt vrijdagavond, zaterdag en zondag het foodtruckfestival Rrrollend Dordt gehouden. Men kan er terecht voor allerlei gerechten.
Leo Roubos | 27 juli 2018 17:30 | Aangepast op 27 juli 2018 17:30
Het is een gratis festival dat in 2016 ook al op dezelfde plek te vinden was. Naast allerlei eten en drinken kan men er ook terecht voor entertainment als muziek en een DJ.

Het festival is vrijdagavond vanaf 17.00 uur geopend, op zaterdag van 12.00 tot 21.00 uur en zondag van 12.00 tot 21.00 uur.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...