Dordrecht, Netherlands

Forse drugsvangst door oplettende agenten

Twee Dordtenaren waren maandag betrokken bij een omvangrijke drugsvangst in Rotterdam.
Leo Roubos | 14 maart 2018 16:15 | Aangepast op 14 maart 2018 16:15
Alerte agenten zagen een mogelijke overdracht tussen inzittenden van twee auto’s in Rotterdam-Feijenoord. Ze besloten de auto’s te volgen en op de Beijerlandselaan aan de kant te zetten.

In de ene auto troffen de agenten drugs en vals geld aan, in de andere wagen een grote som cash. Reden genoeg om ook de woningen van de inzittenden te doorzoeken.

Dat bleek niet onterecht. In totaal werden 1,5 kilo coke, 1000 XTC-pillen, 11.000 euro cash, 22.000 euro vals geld, pepperspray, zes dure horloges en twee auto’s in beslag genomen.

Er werden vier verdachten aangehouden voor het bezit van harddrugs, witwassen, het voorhanden hebben van vals geld en verboden wapenbezit.

Onder de verdachten zaten een 30-jarige man en een 31-jarige vrouw uit Dordt, een 32-jarige Rotterdammer en een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meerdere inbraken en achterhouden tankpassen: 20 maanden cel geëist

Een 53-jarige Zwijndrechtenaar moet, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, 20 maanden de ce...

Een nieuwe slogan voor deze historische en gezellige stad? 'Dit is mijn eiland!'

Vraag Dordtenaren mee te denken over een nieuwe slogan voor de stad, en de meeste komen op de proppe...

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...