gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Forse drugsvangst door oplettende agenten

Twee Dordtenaren waren maandag betrokken bij een omvangrijke drugsvangst in Rotterdam.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Alerte agenten zagen een mogelijke overdracht tussen inzittenden van twee auto’s in Rotterdam-Feijenoord. Ze besloten de auto’s te volgen en op de Beijerlandselaan aan de kant te zetten.

In de ene auto troffen de agenten drugs en vals geld aan, in de andere wagen een grote som cash. Reden genoeg om ook de woningen van de inzittenden te doorzoeken.

Dat bleek niet onterecht. In totaal werden 1,5 kilo coke, 1000 XTC-pillen, 11.000 euro cash, 22.000 euro vals geld, pepperspray, zes dure horloges en twee auto’s in beslag genomen.

Er werden vier verdachten aangehouden voor het bezit van harddrugs, witwassen, het voorhanden hebben van vals geld en verboden wapenbezit.

Onder de verdachten zaten een 30-jarige man en een 31-jarige vrouw uit Dordt, een 32-jarige Rotterdammer en een 35-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats.

Lees ook

Brug over de Noord 2.jpg

Brug over de Noord even gestremd

De Brug over de Noord tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht is vrijdagmiddag ongeveer een uur gestremd geweest. Dat leverde in de directe omgeving vertraging op.

foto artikel hoedenmaakster.jpg

Erna maakt hoed voor Beatrix in 'Máxima': 'Ik heb de serie al drie keer teruggekeken'

Waar de een de serie ‘Máxima’ één keer uitkijkt, heeft Erna de afleveringen al honderden keren gezien. Aankomende zaterdag komt laatste aflevering van de bekende serie uit. En juist Erna’s hoeden hebben een prominente plek in de populaire serie.

archieffotopolitie.png

Bewoonster is nepagent te slim af, 17-jarige aangehouden

Een 17-jarige nepagent uit Dordrecht is aangehouden. Hij kwam eind maart bij een vrouw in Zevenhuizen langs om zogenaamd waardevolle spullen veilig te stellen, maar had er niet op gerekend dat de bewoonster inmiddels de echte politie had ingeschakeld.

plucheplakkers

'Dit moment sloeg een gat in het vertrouwen van FC Dordrecht'

De bekende nachtkaars dooft langzaam op de Krommedijk. FC Dordrecht heeft een theoretische kans om de nacompetitie te halen, maar de huidige nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie weet ook dat het een lastig karwei wordt om nog de play-offs te halen.

pexels-mart-production-7230385.jpg

Celstraffen tot 10 jaar geëist in onderzoek naar overvallen, drugs- en wapenhandel

Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat een 40-jarige Ridderkerker tien jaar de cel in. Hij wordt niet alleen verdacht van drugshandel en de voorbereiding van gewelddadige overvallen, maar ook van wapenhandel, het bezit van vals geld en andere drugsfeiten. Ook tegen twee andere Ridderkerkers en tegen vier Rotterdammers zijn celstraffen geëist.

vos in zuidhoven.png

Vos laat zijn snuit zien in Dordtse woonwijk: 'Ik wist niet wat ik zag'

Als Jeffrey Erlings, bewoner van de wijk Zuidhoven in Dordrecht, op woensdagochtend zijn hond uitlaat, merkt hij al dat er iets rondsluipt. Later spot hij tot zijn grote verbazing een vos in zijn achtertuin, iets wat in Dordrecht steeds vaker gebeurt. "Gaaf joh!"