Dordrecht, Netherlands

Fortuna-huurling Aktas wil "graag belangrijk zijn" voor FC Dordrecht

De 23-jarige verdediger Özgür Aktas is een van de spelers die op basis van de samenwerking tussen Fortuna Sittard en FC Dordrecht dit seizoen aan de Krommedijk speelt. "Een leuke groep met warme jongens", vindt hij.
Corrado Francke | 22 oktober 2020 13:54 | Aangepast op 22 oktober 2020 13:54
Hiervoor speelde de rechtspoot voor NEC Nijmegen en Vitesse Arnhem. Middenvelder Kevin Jansen kent hij nog, net als spits Nikolas Agrafiotis. "Ik ben er goed opgevangen en ik hoop veel te kunnen spelen."

Aktas heeft inmiddels zes wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie gespeeld en maakte vooral tegen Almere City en FC Den Bosch een sterke indruk. Hij wilt dit seizoen zo hoog mogelijk eindigen. "Ik heb er vertrouwen in dat we dit jaar kunnen verrassen", vertelt de verdediger.

Lees ook

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...

Toename van crimineel jongerengeweld: meer geld naar camera's en straatcoaches

Jongeren die voor overlast zorgen en zich crimineel gedragen moeten worden aangepakt en een verdere ...

Deze gemeente bouwt eerste houten woningen: 'De impact op het milieu is veel kleiner'

Woningen die niet van beton zijn gemaakt, maar van hout. In de gemeente Zwijndrecht worden de komend...

Woede en verdriet na vrijspraak koffermoord: 'Het recht zou moeten zegevieren'

Nabestaanden van Manuel Alvarez hebben woedend gereageerd op de beslissing van het Haagse gerechtsho...

Het Jaar van Nanning Mol: 'Ik scoorde geen punten bij een paardenfan'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Nanni...