gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Fotograaf Rinie Boon (68) overleden

5c121ea65a301b10d178e9665b0ddb70

De Dordtse fotograaf Rinie Boon is afgelopen weekend onverwachts overleden.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Boon was een bekend gezicht in de Dordtse mediawereld. Hij maakte jarenlang foto’s voor verschillende media. Voor het weekblad Aktueel maakte hij reportages in binnen- en buitenland. Daarna werkte hij voor de huis-aan-huiskrant Merwesteyn en later De Stem van Dordt. De laatste tientallen jaren maakte hij vooral foto’s voor AD De Dordtenaar.

Boon was ook een carnavalsfan. Jarenlang was hij lid van de Club van Elluv. In 2013 werd hij geïnstalleerd als Prins Krabbejanus de Dertigste. Verslaggever Ad van den Herik volgde hem destijds een dag. Bekijk hieronder de aflevering van Ad bezoekt.

Rinie Boon is 68 jaar geworden.

Lees ook

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Maarten van der Weijden staakt monsterzwemtocht om gezondheidsklachten

Voormalig Olympisch-kampioen Maarten van der Weijden heeft zijn 22-stedenzwemtocht gestaakt. De zwemmer heeft buikklachten en kan zijn langste zwemtocht ooit woensdag niet hervatten, schrijft Omroep Brabant. Van der Weijden zou ook door onze streek zwemmen, maar zover komt het dus niet.

mobiele camera crabbehof

Mobiele camera langer bij dit winkelcentrum: ‘Rust en veiligheid behouden’

De mobiele camera in het winkelcentrum Crabbehof zal voor onbepaalde tijd blijven staan. De camera op het Van Oldebarneveltplein moet, volgens een politiewoordvoerder, zorgen voor meer rust en veiligheid op het plein.

Victor Verbrugge (links)  in actie WK 202607

Victor (22) na slechts vier jaar roeien vierde op het WK: ‘Ik heb alles eruit gehaald’

Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”