Dordrecht, Netherlands

Fotografencafé Drechtsteden stopt ermee

Het fotografencafé Drechtsteden stopt op 1 april met bestaan. De stichting heeft een tekort aan bestuursleden en voorzitter Willem Woudenberg kan het werk niet alleen aan, zo schrijft hij in de laatste nieuwsbrief op de website. De laatste bijeenkomst van het café is op 5 maart met het thema straatfotografie.
Robert van Loon | 27 februari 2019 11:02 | Aangepast op 27 februari 2019 11:02
De stichting organiseerde de afgelopen drie jaar dertig bijeenkomsten over fotografie. Sprekers vertelden over hun fotografiestijl of de onderwerpen die ze fotograferen. De laatste bijeenkomst op 5 februari stond bijvoorbeeld in het teken van Urban Exploring, een fotografiestijl waarin fotografen verlaten gebouwen en gebieden bezoeken om de stilstand van de tijd vast te leggen.

Op de Facebookgroep van het fotografencafé geven leden aan het jammer te vinden dat het café ermee stopt. Sommigen spreken erover of een doorstart mogelijk is.

Bij de start van het Fotografencafé in 2016, maakte RTV Dordrecht onderstaande reportage.


Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...