Dordrecht, Netherlands

Foutparkeerders in Sterrenburg op de bon

De politie heeft tien boetes uitgedeeld aan foutparkeerders in de wijk Sterrenburg. De bekeuringen zijn uitgedeeld tijdens een controle van de politie.
Petra Scheurwater | 15 februari 2019 12:17 | Aangepast op 15 februari 2019 12:17
Eerder deze week kondigden de wijkagenten al aan dat er strenger gecontroleerd gaat worden op parkeren in de wijk. Agenten voegden de daad bij hun waarschuwende woord van woensdag.

"We snappen dat het in sommige gevallen lastig is maar het mag/moet wel beter", tweette de agenten toen. "Staat je auto op de foto dan ben je gewaarschuwd. Binnenkort gaan we echt weer even handhaven."


Die waarschuwing heeft niet iedereen bereikt blijkt uit de boetes. De politie hoopt dat door de bekeuringen voortaan beter in de vakken wordt geparkeerd.


Foto: Twitter @WA_Sterrenburg

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...