De raadsfracties hebben hun afschuw uitgesproken over de mishandeling en poging tot mishandeling van twee mannen.
Corrado Francke | 18 oktober 2026 20:00
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.
De Gemeenschappelijke Regeling Sociaal (GR Sociaal) heeft een medewerker op staande voet ontslagen. Dat is gedaan na de ontdekking van een mogelijke miljoenenfraude bij het team dat inwoners ondersteunt die zijn getroffen door de toeslagenaffaire. Ook een inhuurkracht is buiten gezet.
Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.
Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.
Lucinda Brand gaat in 2028 met wielerpensioen. Dat maakte de 37-jarige Dordtse dinsdag bekend. Het Duitse Canyon-Sram wordt haar laatste wegteam, waar ze daarna onderdeel van de technische staf wordt.
Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.