Dordrecht, Netherlands

Fraude bij transportbedrijf

Transportbedrijf Nesselande heeft mogelijk tijdenlang fraude gepleegd. Het UWV en een curator zijn een onderzoek gestart. Mogelijk volgt er aangifte. Een deel van het bedrijf is onlangs failliet verklaard.
Peter Tromp | 4 november 2016 13:01 | Aangepast op 4 november 2016 13:01
De directie van het bedrijf zou geen geld hebben afgedragen aan het pensioenfonds en de belastingdienst, terwijl dat wel werd ingehouden op de lonen van werknemers.


Ontslagen personeel krijgt daardoor geen uitkering. Een aantal zit al meer dan twee maanden zonder inkomen.

De directie zou vlak voor het faillissement ook geprobeerd hebben om vrachtwagens te verkopen. Die wagens zijn inmiddels allemaal terug.

Eind oktober voerde werknemers actie voor de poort van het bedrijf.



Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

FC Dordrecht terug op het veld: dertig spelers, nog geen nieuwe trainer

FC Dordrecht is maandag begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen....

Zien! Het oude postkantoor is terug in het centrum en zo ziet dat eruit

Uit het oog, maar niet uit het hart: én nu weer te zien. Het digitale 3D model van het oude postkant...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...