gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Freerunnen voor basisschoolkinderen

Een gymzaal vol atributen en dol enthousiaste kinderen. Woensdagmiddag konden kinderen van de basisschool freerunnen bij DVO.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Freerunnen is "lelijk turnen", zo zegt Patrick Piket van D.V.O. Oorspronkelijk komt het uit Amerika en zo'n 5 jaar geleden kwam de sport naar Nederland en was Patrick meteen enthousiast over de sport.

Een jaar geleden werkte Patrick nog bij Dordt Sport en liet zien hoe hij met het freerunnen bezig was. Toen besloot hij er een schoolsport van te maken en zette deze middag op.

Leuk sporten, dat is wat de sport mee moet geven aan de kinderen. Daarnaast is het actief bezig zijn met je omgeving en zoeken naar uitdaging.

De komende 4 woensdagen doen er nog 360 kinderen mee aan het freerunnen.

Lees ook

homoplek.png

Taakstraffen voor jongeren (20 en 19) om anti-homogeweld

Twee Alblasserdammers zijn veroordeeld voor anti-homogeweld. Volgens de rechter maakten zij zich schuldig aan het achtervolgen en mishandelen van een man, wiens auto ook nog eens werd bekrast.

fcdordrechtfansfotos.png

Mooie weken en een smet: dit zeggen fans over het seizoen van FC Dordrecht

Fans geven het seizoen van FC Dordrecht een zeven. De Streekomroep maakte een rondje rondom het Supportershome van de club en vroeg trouwe volgers om hun ongezouten mening.

brand.png

Auto en busje van Dordts café verwoest door vlammen, dader op beeld

De bedrijfsbus- én auto van café De Wilhelminaboom in Dordrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag verwoest door brand. Van de voertuigen is weinig meer over.

20260428_144827.jpg

Omwonenden geschrokken door brand Spuiweg: ‘Ineens zagen we zwarte rook en vlammen’

Omwonenden van de Spuiweg in Dordrecht hoorden dinsdagmiddag ineens een knal. Ze keken uit het raam en zagen de vlammen uit het brandende gebouw komen, gepaard met veel zwarte rook. “Ik had direct mijn schoenen aangedaan om te evacueren, mocht het deze kant op komen”, vertelt Bart.

werkzaamheden De Paddenstoel.jpeg

Spartelbadje ‘De Paddenstoel’ na werkzaamheden weer open: uitglijden een stuk lastiger

Goed nieuws voor iedereen die met jonge kinderen willen spetteren in het spartelbadje in het Dordtse Wantijpark: vanaf 11 mei gaat die weer open. Maar eerst wordt er nog hard gewerkt om werkzaamheden op tijd af te krijgen.

brandazijnplaats.png

Brand in huis in Dordtse binnenstad: 'Kom niet kijken'

In een huis aan de Azijnplaats in Dordrecht is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Hulpdiensten werden even voor 14.30 uur massaal opgeroepen.