Dordrecht, Netherlands

Freestyle voetballer Bailey de Regt geeft MDT-workshop

De Maatschappelijke Diensttijd heeft uiteenlopende trajecten. Zo gingen jongeren al aan de slag als barista, of maakten sommigen een eigen film. Dinsdag kregen een tiental Dordtse jongeren een voetbalworkshop van Bailey de Regt, een bekende freestyle voetballer.
Vivian Rutte | 14 april 2021 12:23 | Aangepast op 14 april 2021 12:23
Waarom freestyle voetbal zich nou zo goed leent voor een maatschappelijke diensttijd, legt Bailey uit: “Freestyle voetbal heeft me geholpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. Tijdens deze workshop gaat het niet alleen om voetbal, maar ook om te kijken naar hoe je nou actief je doelen kan bereiken.”

De Regt is naast freestyle voetballer student psychologie, en benadrukt dat freestyle voetballen maar één manier is om jezelf te ontplooien. “Dat heb ik ook tegen de jongeren gezegd vandaag. Zoek iets waar jij echt blij van wordt, en ga daarmee aan de slag. Dat is voor mij dan freestyle, maar dat kan ook zijn tekenen of rappen. Uiteindelijk hoop ik dat ze na dit traject van tien weken een idee hebben van wat ze willen met hun leven, en ook echt stappen gaan maken. Want inspireren is leuk, maar dat is niet genoeg; je moet ook echt aan de slag.”

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Lees ook

Karla ramt voetgangers én huis nadat ze dronken achter het stuur stapt

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een taakstraf van 240 uur tegen een Sliedrechtse vrouw. De 61-jari...

Ongeluk op A15 zorgt voor lange file in avondspits

Op de A15 richting Gorinchem is het verkeer dinsdagmiddag vastgelopen bij Hardinxveld-Giessendam. Na...

Fietsforenzen worden naar de goede plek gezwaaid: 'Ik wist het niet'

De nieuwe fietsenstalling aan de achterkant van station Dordrecht heeft plaats voor 1800 fietsen. Te...

Na vechtpartij, krijgt deze wasstraat inbrekers op bezoek

Nog geen 24 uur na een vechtpartij, heeft een wasstraat aan de Merwedestraat in Dordrecht bezoek geh...

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...