Dordrecht, Netherlands

FVD zoekt toenadering bij lokale partijen

Politieke partij Forum voor Democratie wil gaan samenwerken met lokale partijen. Dat liet Thierry Baudet weten tijdens de bijeenkomst in het Van der Valk-hotel.
Carlijn Kruidhof | 18 april 2017 17:57 | Aangepast op 18 april 2017 17:57
De bijeenkomst zou eerst plaatsvinden in het Event Center aan de Weeskinderendijk, maar dat werd afgelast wegens een hoog risico op onrust.

Verschillende raadsleden van Dordtse partijen waren aanwezig bij de bijeenkomst. Het is onduidelijk of deze lokale partijen interesse hebben in een samenwerking.  

Lees ook

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...