gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ga naar andere Leen Bakker

Mensen die een aanbetaling hebben gedaan op een bestelling bij Leen Bakker in Dordrecht, kunnen zich melden bij andere filialen of het hoofdkantoor. Dat zegt de curator. De winkel in Dordrecht is failliet. Twaalf werknemers zitten nu thuis.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Het personeel kreeg gisteren de onheilsboodschap. De winkel is sinds woensdagmiddag 17.00 uur dicht. "Er is weinig belang om de winkel open te houden", zegt de curator, "Als de voorraden van het hoofdkantoor zijn, levert verkoop de vestiging aan de Burgemeester De Raadtsingel vrijwel niets op." Alleen de winkel in Dordrecht is over de kop. Bij alle andere filialen in het land is niets aan de hand.

Wegwerkzaamheden, de crisis en tegenvallende internetverkopen zouden belangrijke oorzaken zijn van de ondergang. De huidige eigenaar nam de zaak zes jaar geleden over van zijn vader.

De curator verwacht al over twee weken duidelijkheid te kunnen geven over een eventuele doorstart. Er worden gesprekken gevoerd met kandidaten.

Lees ook

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_32_25.Still001.png

Hoge nood in de natuur? Deze speciale wc biedt uitkomst

In de gemeente Molenlanden is onlangs het eerste natuurtoilet van onze streek geopend. Het gaat om een zogeheten droogtoilet, dat zonder water, stroom of riool werkt en volledig zelfvoorzienend is.

wijngaardsesteeg.png

Huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten

De burgemeester van Molenlanden, Theo Segers, heeft een huis in Wijngaarden voor drie maanden gesloten. In het huis zijn goederen aangetroffen "die wijzen op voorbereidingshandelingen voor de productie en/of de handel in verdovende middelen", aldus de gemeente.

pexelsdrugscocaine.png

OM wil verdachte van handel 'stroom aan blokken cocaïne' negen jaar de cel in

Het Openbaar Ministerie (OM) heeft negen jaar cel geëist tegen een 44-jarige man uit Papendrecht in een zaak rondom internationale drugstransporten. Het OM wil ook dat hij 174.845 euro aan criminele verdiensten terugbetaalt.

artikel Cor Hamels marathon.jpg

100 marathons in 25 jaar, Cor (60) rent ze allemaal uit: ‘Dit maakt mij echt trots’

Voor Cor Hamels uit Hendrik-Ido-Ambacht was de marathon in Rotterdam van afgelopen weekend extra speciaal. De 60-jarige Ambachter liep namelijk zijn honderdste marathon. Na drie uur, 23 minuten en 35 seconden kwam hij over de finish. “Het was echt geweldig!”

kinderopvangASMedia.jpg

Kind belandt in sloot in Ottoland

Een kind is maandagochtend in een sloot beland aan de A in Ottoland. Hulpdiensten werden even na 11.30 uur massaal opgeroepen.

politiesieraden.png

Sieraden gestolen: politie zoekt eigenaren

De politie is op zoek naar de eigenaren van diverse sieraden, die in de huizen van drie verdachten van babbeltrucs zijn aangetroffen. De mannen werden eerder aangehouden na de oplichting van een 82-jarige vrouw uit Papendrecht, maar de gevonden sieraden zijn niet van de Papendrechtse vrouw.